Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Florensia Meslekler

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINEn çok beğendiğiniz mesleği seçin ve kendi oynayış stilinizi geliştirin – size en uygun mesleği bulun. Hem yetenek hem de statü puanlarınızı arttıran değişik silahlar ve çeşitli olasılıklar, özel ve eşsiz eşyalar oluşturmanıza izin verecek. Bir parti kurun ve en güçlü canavarları yenmek için kusursuz planınızı ve stratejinizi hazırlayın.


Toplamda 12 olan karakter mesleklerinden seçebilir ve Florensia dünyasındaki en iyi savaşçılardan biri olabilirsiniz. Explorer, Mercenary, Noble ve Saint olarak adlandırılan dört temel karakterden biriyle başlayın. Seviye 40'a ulaşın ve mesleğinizi değiştirin! Ayrıca, aşağıdaki resimlerden birine tıklayarak, bazı illüstrasyon ya da ekran görüntülerine göz atabilirsiniz:


Her bir dört temel meslek, toplamda 12 farklı karakter sınıfıyla oynamanızı mümkün kılan iki değişik ikincil mesleklerin birine çevrilebilir! Kara seviyesi 40'ta meydan okumayla tanışın: güçlerinizi ve yeteneklerinizi arttırarak gerçek bir kahramana dönüşün. Özel ekipmanları, daha güçlü görünüşü ve çeşitli benzersiz yetenekleriyle, karakteriniz yüce bir savaşçı ve taktiksel bir lidere dönüşebilir. İkincil meslekler hakkında daha çok bilgi bulmak için lütfen karakter meslekleri sayfasına bir göz atın.
Kara seviyesi 40'a ulaştığınızda, Glostern'e gitmeli ve mesleğinizin ustasını ziyaret etmelisiniz. Konuşmanız gereken kişinin nerede olduğunu bulmak için haritanıza bakınız.
Eğer seviye 40 veya üstüyseniz, meslek ustanızla konuşurken yeni bir buton ortaya çıkacak. Ona basın ve NPC'ye değişmek istediğiniz mesleği söyleyin.
NPC, sizi Glostern'in kuzeyindeki Lady Avery'e gönderecek. Onunla konuşun ve Holy Test (Meslek değiştirme görevi) olarak adlandırılmış görevi kabul edin.
Görev için gereken, Skeleton ve Werewolve’lar, Gloshire'ın yıkıntılarında bulunabilir. Arkadaşlarınızla birlikte oraya gidin ve gereken miktarda eşyayı toplayın. Avery Dungeon’daki, yaşayan cehennemden çıkış yolunu bulan zombi canavarlarla savaşırken yanınızda yeterli miktarda iksir bulunduğundan ve sizi iyileştirmesi için bir Saint getirdiğinizden emin olun.
Bütün eşyaları topladığınızda, Lady Avery'e geri dönün. Size bir öneri mektubu verecek ve meslek ustanıza gönderecek.
Mesleğinizi değiştirmek için meslek ustanızla konuşun. Tebrikler! Yeni mesleğinize uygun, nadir bir seviye 41 silah alacaksınız.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
9
DevLira
0
#4
Teşekkür .. İşime Yarıcak ..
 
Üst