Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sunucular - Dünyalar

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Bütün sunucular için, her Salı, Türkiye saati ile 09:00 başlayan bir bakım planlanmıştır. Bakım sırasında sunucular yeniden başlatılır; yeni yamalar ve güncellemeler oyuna eklenir. Bakım sırasında sunucuya giriş yapamazsınız. Eğer haberlerde aksi belirtilmezse, Florensia istemcisi yeni yamaları otomatik olarak indirip, kuracaktır. Uygulanan değişikler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen haberlere bakın. Ayrıca haberler sizi, Haftalık Olağan Bakımlar'ın yanı sıra, Uzatılmış Bakımlar hakkında da bilgilendirecektir.Florensia'ya giriş yaptığınızda, oynamak istediğinizi sunucuyu seçebileceksiniz. Şu anda, 3 sunucu mevcuttur, fakat ilerde belki daha fazlası eklenebilir. Florensia sunucuları hakkındaki bilgi aşağıda listelenmiştir.


Bir sunucuyu seçtikten sonra, direk olarak o sunucunun dünya listesine yönlendirileceksiniz. Eğer "LuxPlena" sunucusunda karakter oluşturduysanız, karakterinizi dünyalar arasında özgürce kullanabilecek ve hatta istiyorsanız aralarında geçiş yapabileceksiniz. Lütfen Shout,Trade ve General Chat kanalındaki dillere saygı gösteriniz! Oynamak istediğiniz dünyayı seçin ve devamındaki pencereden maceranıza başlamak için karakter seçin ya da yaratın.[EU] LuxPlena
Bu uluslararası sunucu Avrupa zaman dilimine göre çalışmaktadır. Avrupa dışından oyuncular da LuxPlena da oynayamaya davetlidirler. LuxPlena'da [İngilizce], [İtalyanca/İspanyolca], [Fransızca 1], [Fransızca 1] ve [Türkçe] konuşulan dünyalar vardır.

Florensia'nın tarihinde "Lux Plena", "Işığın kıtası"ydı. Kıta, cesur ataların bir zamanlar keşfettiği birçok sırrın mirasçısıydı. Atalara ait kültürün yıkıntılarına gömülü büyü, insanları zehirledi ve sonunda Lux Plena, bugünkü dünyanın küçük adalarına bölündü. Kapalı beta testi sırasında, LuxPlena, oyuncuların Florensia'yı keşfetmeleri için davet edildiği sunucuydu.[Kuzey & Güney Amerika] Pardioc
Bu uluslararası sunucu, Amerika zaman dilimine göre çalışmaktadır. Kuzey ve Güney Amerika'daki oyuncuları için hazırlanmıştır. Amerika dışındaki oyuncular da Pardioc'da oynayabilirler.
Pardioc'da [İngilizce] ve [Latin İspanyolca/Brezilyan Portekizcesi] konuşulan dünyalar vardır.
Florensia'nın tarihinde "Pardioc", antik kıta Lux Plena'nın başkentiydi. Büyü güçlerini serbestçe kullanmayı öğrenen Soylular, güçlerini birleştirdi ve Pardioc'u gökyüzüne yükselti. Daha sonları, tüm kıtayı gökyüzüne yükseltmek için Karanir adında büyük ve büyülü bir taş yarattılar. Ancak, Karanir patladı ve Pardioc'u yok etti. Bugün, aydınlık ve ışıldayan şehirden geriye kalan sisli ve bulanık bir efsanenin parçalarıdır.[GER] Bergruen
İlk kendine özgü dili bulunan sunucu Alman oyuncular için kurulmuştur. Bununla beraber, farklı ülkelerden oyuncular da burada oynayabilirler. Lütfen Shout chat'teki mecburi dile saygı gösteriniz. Trade ve Shout Chat dili Almancadır.
Bergruen'de [Almanca 1], [Almanca 2] ve [Almanca 3] olarak iki Almanca konuşulan dünyadan oluşur.
Savaş çağında, Flandria adasındaki Bergruen şehrinin efendisi olan Gerhard Blenheim adındaki kumandan zafer ve ün kazandı. Ancak, barbarlar barışı tehdit ettiklerinde, "Demir (Iron) Lord" soyadını haklı çıkarır bir şekilde, saldırganlar için yem olarak Bergruen'i kullandı ve birçok masum sivilin yaşamlarını tehlikeye attı.Gelecek sunucu ve dünyalar?
Topluluğun gelişimine göre, gelecekte, hem genel olarak İngilizce, hem de kendine özgü dili bulunan yeni sunucu ve dünyalar eklenmesi mümkün gözükmektedir.

 
Üst