Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Tanoth Tüccar

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,748
Beğeniler
157
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINTüccar
Tüccar silah, zırh ve çeşitli eşyalar satar.

Nesnelere bakacak olursan özelliklerini ve fiyatlarını görürsün. İsimlerin üzerindeki renklerin de bir anlamı vardır: Kullanılmış eşyalar gri, yeni eşyalar beyaz ve sihirli eşyalarsa geliştirdikleri özelliklere göre farklı renklerde olurlar.Bir eşyayı satın alabilmek için kendisini maus ile sırt çantasının içine çekmek gerekir. Enventarının altında sağ tarafta ilgili pencereyi bulabilirsin. Çantanın kapasitesi sınırlıdır- yani sadece kendine gerekli gördüğüm kadar nesne topla.İhtiyacın olmadığı nesneleri tabiki satabilirsin. Bunun için bu nesneleri çantandan çıkarıp tüccarın eşya bölgesine çekmen gerekir. Tüccar da kar yapmak istediği için nesneleri satarken zarar edersin, yani aldığından daha yüksek bir ücret ödersin.

Tüyo: Mallar tüccara her zaman gece yarısı ulaşır. Ancak bir kan taşı harcayarak bu işlemi hızlandırabilirsin.Tüccarda her zaman her türlü nesne olmadığı ve bir günün bile büyük önemi olduğu için bu yatırım çok yararlı olabilir.
 
Üst