Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Tanoth Loncalar

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Loncalar
Loncalar sayesinde iş ve oyun arkadaşlarınla grup oluşturup, oyunun tadını beraber çıkarabilirsin. Bir lonca üyesi olmanın birçok avantajı vardır ancak bir oyuncu aynı anda sadece tek bir loncaya üye olabilir.

Bir lonca üyesi olabilmek için iki seçenek var:

Birinci seçenek kendi başına lonca oluşturmaktadır. (Masraf: 1000 altın) Başka oyuncuları önce isimlerini ekranın ortasındaki alana yazarak sonrasında da Okay üzerine basarak loncaya davet etmek çok kolaydır. Sonrasında bu oyuncuya loncanın ismini içeren bir mesaj atmalısınki, kendisi de hangi loncadan davetiye geldiğini bilsin.
İkinci seçenek ise bir loncaya katılmaktır. Bu katılım lonca liderinin daveti üzerine gerçekleşebilir. Davet gerçekleştikten sonra lonca ekranındaki alt alana lonca ismi yazılır ve üyelik tamamlanır.
Loncanın sağında üye listesi bulunur.

Tüyo: Üye ismine iki kere tıklanması durumunda, bu üye şöhret salonunda açılır.

Bağışlar:
Ekranın alt tarafının ortasında üyesi olduğun loncaya altın ya da kan taşı bağışlayabilirsin. Lonca hazinesi loncanın lideri tarafından yönetilir ve başka kişilere bağış olarak aktarılamaz. Loncanın 3 özelliğini geliştirme amacıyla kullanabilir:

Lonca Kalesi:
Kale büyüdükçe loncanın üye kapasitesi de artar. Başlangıçta bir loncanın sadece 5 üyesi olabilir, zamanla bu rakam 25e kadar çıkabilir!

Hazine Odası:
Bu hazine odası büyüdükçe lonca üyelerinin saldırılardan koruyabileceği altın miktarı da çoğalır. Her seviye başına 200 altın korunur ve en fazla 25 seviye olabileceği için bu yolla en fazla 5000 altın korunmuş olur. Saldırıyı başlatan taraf sen isen, o zaman hazine odası tarafından korunmazsın.

Savaş flaması:
Flama ne kadar daha iyi olursa, lonca üyeleri de o kadar daha fazla tecrübe puanı elde ederler. Buradaki en yüksek seviye 25. seviyedir, yani her macera için yüzde 50 daha fazla tecrübe puanı demektir!Loncayı terketmek:
İlk olarak isminin üzerine daha sonra da X üzerine tıkla. Bu X lonca terkedilmek istendiği zaman çıkar.
Tüyo: Lonca lideri olarak, önce oyuncunun isminin üzerine sonra da X üzerine tıklayarak istediğin üyeyıi loncadan atabilirsin.
 

blackpegasus

Level 26
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
8 Kas 2009
Konular
923
Mesajlar
22,837
Reaksiyon Skoru
1,466
Başarım Puanı
306
Yaş
25
MmoLira
7
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler..
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst