• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


para_elbise_silah_takı_hilesi yoktur bana hak wericeksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atombat

Level 2
Üye
Katılım
27 Ocak 2009
Konular
25
Mesajlar
75
Reaksiyon Skoru
2
Başarım Puanı
70
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
her zaman dedilerki biz 10m wericez siz ıd= sifre= verin biz size yollarız bunu aklınızdan cıkarmayın çünkü şifreniz 2 gün sonra deişecek dikkatli olun
elbise hilesii +9 yapamassınız hilesi wardır ama ıd= la olucak bişi deil adam olun emek harcaryın please ben emekle 76 lvl oldum üstümdekiler +9 size bişi sölicem hile yapmayın ban yemeyin tmm:ka19:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst