• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ejder parası burda

defolunike

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Nis 2009
Konular
25
Mesajlar
67
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINherkes biliodurki para hilesi diye bişey yoktur ep hileside ve her hile kıskançlık ister yani birisini siz 10 lwl iken o 5 lwl onda çekme hilesi veya newcheats var 2 hafta sonra o 30 lwl siz 20 lwl yani onu kıskanırsınız haa birde sorulan sorulardan birisi(Hileli birisi)
-Hile yasak ise neden klanılmaya izin veriosunuz?
CEVAP
ADAMLAR PROGRAM YAPMIŞ VE ODA METİN2 YE ÖZEL MESSELA MSN gibi anlayan anladı
Ep hilesi diyolar şu sitey üye olun %100 olucak falan diyolar yapsa yapsa %20 sii yapar %80 yapamaz.
Ve çar soymak çar soymak için içeri girin.
Mesela siz EdiLee siniz veya DAGO37 2-3 yıldır emek var emeğe yazık be sizin çarınız soyulsa ben DAGO37 ye çok üzüldüm ÇARI SOYULMUŞ .
TURKMMO
 
Üst