• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sayın forum yetkilileri lütfen bakarmısınız

CRaZYEmRe

Level 5
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
14 Mar 2009
Konular
53
Mesajlar
813
Reaksiyon Skoru
29
Online Süresi
0
Başarım Puanı
97
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

M2Allstar | 1-105 Orta Emek | 8000 TL Ödüllü Turnuvalar ! BUGÜN SAAT 20.00`DA AÇILIYOR ! KAYITLAR VE OYUN İNDİRME AKTİF DETAYLI TANITIMA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Selamlar benim forum yetkililerimden isteğim şu turkmmo yu banlamaları ya arkadaşlar adam 31.000 küsür post kasmış ama gereksiz yani şuna bir dur deyin yaptığı şeyler trojenli keylogerlı mümkübse şu arkadaşı bir durdurun onun yüzünden bilgisayarım çöktü format atmak zorunda kaldım..
 

iNcußuS*

Level 8
TM Üye
Üye
Katılım
15 Mar 2009
Konular
413
Mesajlar
2,608
Reaksiyon Skoru
69
Online Süresi
0
Başarım Puanı
145
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
o forum botudur :) görevli arkadaslar konu kilit pls.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst