• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Koşuuuun Multihack 4.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapburapp

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar siz bulduğum alman yapımı multihack 4.1'i sizlerle paylaşmak istedim.
Öncelikle bu hile çalışması için sisteminizde antihile olmaması gerek.
öncelikle dosyaya girip filesin yanındaki dosyayı açıyoruz.bi intro var.intro bitince seçim yeri geliyo:
[Metin2 DE Weiter] şeklinde
Hiç birşeye dokunmuyoruz bu bölümde.sonra metin2'yi açıyoruz.ID Şifre yazıyoruz.giriş yapmadan önce weiter'e basıyoruz.Sonra oyuna girip başlıyoruz.Programın outrosu da bitince zaten açılıyo gerisi bildiğiniz gibi.yalnız program açıkken numlock tuşlarını kullanamıyoruz.Beğenirseniz +repi en azından teşekkürü az görmeyin.

Link:Web Hosting - Dedicated Server

Rar Pass:www.turkmmo.com

ALINTI DEĞİLDİR!

Konu Sahibi
Konu Sahibi
rapburapp

rapburapp

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
abi çalışıyor valla kendim kullanıyom bi sorununu görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...