• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Saç ve Para programı !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

techcem

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Nis 2009
Mesajlar
264
Beğeniler
4
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 
Son düzenleme:

babavarol

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
19 Mar 2009
Mesajlar
49
Beğeniler
2
MmoLira
0
DevLira
0
#2
kardeşim bu ne ya sende saçmalamışsın hani link şu koyduğun saçmalığa bi baksana sen bu ne saçmalıktır (dünyada ne mal insanlar var yav okuyanlar lütfen bana hak vermek için cvp yazın şa mala) :D:D:D:D:D:D:D:):):):):)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst