• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

HiLE DİYE BUNA DERIM BUYRUN CALISAN TEK HİLE++repp Pls djmesut34 farkı

djmesut34

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Merhaba Bu bırazdan verecegım hıle tamamen calısmaktadır lutfen deneyın ama yınede++++rep esırgemeyın emeqe sayqı ugrastım buldum sıze sundum...:l03:
tek yapmanız gereken hıleyı ındırmek rardan cıkarmak oyuna gırmek oyundayken hıleyı acın ENGLISH deyın Metin2De yi secın 2 taraftan son tarıhe tıklayın Launc deyın hıle acık eskı hıledekı gıbı 1.6 fln ayarlayabılırsınız :)TEK SORUN LOCK MOBS YOK OYUNDA YAKINDA YAPICAZ EMEGE SAYGI++++REPPP

ıste lınk:+++ rep
Web Hosting - Dedicated Server

vırus sonucları:Virustotal. MD5: a82c00109de8ae8771645efbd75794 58 Win32.Banker

babavarol

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
:ka24::mad:kardeşim sen salakmısın yoksa rep kapmayamı çalışıyorsun aynı konu ard arda 2 kez açılırmııı:mad::ka24:

Prodigy

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Link yok zaten :S Ayrıca kesin virüs içeriyordur...