• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hile deil uyarı söylüyorum gelin bakın

madmax9123

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
16 Mar 2009
Mesajlar
160
Beğeniler
2
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINSayın MODERATÖR ve ÜYELER,

Turkmmo adlı kişi bilgisayarınıza virüs bulaştırabilir veya çarınızı çalabilir.İşte önlemler:

1-Çarınızın çalınmasını istemiyorsanız ilk olarak Id nizi hiç unutmayınız eğer o çarınızı çaldıysa Metin2 - Doğuya Has Macera MMOG dan sağ tarafta Id ve Şifre yazdığınız yerin hemen altında Şifremi Unuttum yazan yerden şifrenizi öğrenip dğeiştirebilirsiniz.

2-Bilgisayarınıza virüs bulaşmaması için ise önce yazılan mesajları okursanız bilgisayarınız sağlam kalır ve Moderatör arkadaşlarımızın dediği gibi de önce onlar onaylamışsa yükleyiniz.

İşte önlemleriniz bunlar.İsteyen +rep versin isteyen vermesin yeterki herkes bilinçli olsun:005::005::005:
 

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,655
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#2
turkmmo bir bottur o baska sıteden kopyala yapıstır yapıyor bu siteye hiçbirşey yapamaza ama kopyla yapıstır yaptıgı ve bu tuzagı kuran kısı yapabılır.
 
Üst