Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Trabzonspor, sivas'ta çiçeklerle karşılandı

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
16,838
Beğeniler
1,460
MmoLira
172
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINTrabzonspor kafilesi, bugün oynayacağı Sivasspor maçı için bu şehre geldi. Sivassporlu yöneticilerin çiçeklerle karşıladığı kafile, taraftarın aleyhte tezahüratları eşliğinde kalacakları otele yerleşti.

Turkcell Süper Lig'in lideri Sivasspor, bugün Trabzonspor'u ağırlayacak. Sonucu şampiyonluk yarışını önemli ölçüde etkileyecek olan bu maç için konuk takım Trabzonspor, dün akşam üzeri Sivas'a geldi.

Sivas Havaalanı'nda bir grup Trabzonspor taraftarı tarafından çiçeklerle ve kolbastı oyunu ile karşılanan Karadeniz temsilcisi, otobüsle kalacakları otele hareket etti. Olası bir taşkınlığın önlenmesi amacıyla polis, otel çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Kafilenin otele yaklaşıtığı sırada otel önünde bir grup Sivasspor taraftarı, Bordo-Mavililer aleyhine slogan attı. Bir taraftar Trabzonspor yöneticilerinin, "Sivas'ta kalacakları otelin yüksek fiyat çektiği" yönündeki iddilara gönderme yapan bir vatandaş, "Gidip Tokat'ta kalsaydınız" diye tepki gösterdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal yönetimindeki kafile, aleyhte tezahüratlar eşliğinde kalacakları otele yerleşti.
 
Üst