• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Cheat engine para hilesi

SW3RL4N

Level 4
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaslar şimdi cheat engineyi açıyoz oyuna giriyoz cheat enginenin sol üstünde yeşil ve kırmızı renkte yanan bilgisayar var ona tıklıyoruz ve oradan metin2.bini bulup şeçiniz yere 2 kere 999 yang atıyoruz sonra hesabımızda kalan parayı 8 ile çarbıyoruz ve cheat enginenin value kısmana yazıp 4 bytes olanı 2 bytes yapıp First Scan tusuna basıyoruz sonra 999 yang alıp bidaha paranızı 8 ile çarpıp Next scana basınız sonra 999 daha alıp 8 ile çarpıp value yerine tıklayıp next scana basın solda 1 sonuç kalacaktır sonra onu aşağıya alıp yerden alacağınız paradan ne kadar gelmesini istiyosanız oraya onu yazınız işte bu kadar.
buraya kadar alıntı buraya kadar olan bölümde paranız görüntüde olur bura da devre ye ben giriyorum :Tüm bu işemleri yaptıktan sonra pc yi m2 açık olaraktan server reset saat lerinde açık bırakmak tır bir kolaylık daha sunuyorum ve size 1 haftanın reset saatlarini veriyoum yani server reset saatini bilmeyenler pc yi gün boyu açık bırakamak zorunda kalamayacaklardır.
Haftanın Reset saatleri:

C.Tesi: SABAH: 09:22
AKŞAM: 00:18

PAZAR: SABAH:06:10
AKŞAM:21:44

P.TESİ: SABAH: 11:11
AKŞAM:19:09

SALI: : SABAH: 07:41
AKŞAM: 22:01

ÇARŞ : SABAH: 08:15
AKŞAM: 21:45

PERŞ : SABAH: 04:04
AKŞAM: 17:59

GMT -2 ye göredir...

Arkadaşlar kırmızı yazıdan sonarası tamamen bana aittir lütfen yorumunuzu ve repinizi eksik etmeyniz başarılırı hileler

{Sabite alınırsa sevinirim}

ALINTIDIR

jozeft

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
bi ihtimal çalışa bilir
çünkü server bakıma alındığında açık bırakırsak yangla ilgili değişmeler olabilir.