Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


"Taraftarın yaptığı saygısızlıktı"

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Online Süresi
0
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
"Taraftarın yaptığı saygısızlıktı"

Fenerbahçe'nin dün Ankaragücü'ne 2-1 yenildiği maçta sarı-lacivertli taraftarların futbolcuları protestolarına alkışla karşılık veren Selçuk Şahin, taraftarın yaptığının Fenerbahçe formasına haksızlık ve saygısızlık olduğunu söyledi.

Selçuk, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, Ankaragücü maçında, mağlup durumdayken yaptıkları paslaşmada, kendi taraftarlarının ''Oley, oley'' diye seslerini yükseltmelerinin, takımın kaptanı olarak kendisini çok üzdüğünü söyledi. Bu olay karşısında bir tepki vermesi gerektiğini düşündüğünü anlatan Selçuk, ''Takımı korumak adına, bize bu tür tepkide bulunan taraftarlara alkışla karşılık verince, bütün tepki bu sefer bana döndü. O dakikadan sonra ayağıma topu her aldığımda ıslıklandım. Ben burada takım kaptanı olarak doğru hareketi yaptığımı düşünüyorum. Bugün yine aynısı yapılsın, aynı tepkiyi düşünmeden veririm'' diye konuştu.

''Fenerbahçe formasını giyen her oyuncu her zaman şampiyon olmayı ve tüm kupaları almayı ister'' diyen Selçuk, şöyle devam etti: ''Ama maalesef bu her zaman için mümkün değil. Eğer ortaya kötü bir oyun çıkarıyorsak, taraftarlarımızın bizi protesto etmesi kadar doğal bir şey olamaz. Fakat dün seçilen protesto yolunun taraftar adına yanlış ve bizi sahada hiçbir şey yapamaz hale getiren bir yol olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçeli hiçbir oyuncu bu şekilde protesto edilmeye layık değildir. Böyle bir davranış o futbolcudan çok, şerefle taşımaya çalıştığı Fenerbahçe formasına yapılmış bir haksızlık ve saygısızlıktır.''

''BU TAKIM 5 SENEDE 3 ŞAMPİYONLUK KAZANMIŞTIR''
Selçuk Şahin, dün akşam yaşananların kendisini çok üzdüğünü belirterek, 5 senede 3 şampiyonluk kazandıklarını hatırlattı.

6 senedir Fenerbahçe forması giydiğini kaydeden Selçuk, ''Dün akşam yaşananlar, hem beni hem de takım arkadaşlarımı gerçekten de derinden üzmüştür. Bu takım 5 senede 3 şampiyonluk kazanmış, 2 tanesini son dakikalarda kaybetmiştir. Aynı takım Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalin kapısından dönmüştür. Bu sene hiçbir şeyin istediğimiz gibi gitmediğini biliyoruz. Tüm takım olarak bunun farkındayız ve bu yüzden de çok üzgünüz. Ama bu durum, biz sahada bir şeyler yapmaya çalışırken, asla bu takımı küçümsemeyi, motivasyonunu ve konsantrasyonunu bozmayı gerektirmez'' şeklinde konuştu.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst