• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

??Butun Sayfa Görevlerı Burda..??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunusso

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
5
MmoLira
0
DevLira
0
Kımımız sayfa görevlerını yapamayız vea yapmakda zorlanırız bunada çözum bulduq ısde sayfa görevlerı::
1. sayfa:1.sayfada uriel seyyar satıcıdan sayfayı almamızı ısdeyecek seyyar satıcıya qıdıorz (sehırdekı seyyar satıcı) karsılıqsız vermıo tabı bıze seyyar itliq varya soyunda:) bızden 20 tane gumus kılıc ısdıo tanesı 5 k dan +0 gumus kılıc alıorz sılah satıcısından bunun ıcın 100 k yı gözden cıkarmamız Lazım..alıorz Ve seyyar satıcıya goturup sayfayı alıorz urıele verıorz..
2.sayfa:Vadıye Gıdıp Elıt Ork Büyücüsü Kesıceksın Sayfa Cıkınca Hıc bıyere Sapmadan uriele;)
3.sayfa:3.sayfa Görevımızde Vadının Ortasındakı Tapınaga Gırıoruz Ve Orda Kıbırlı Karanlıq Fanatık Kesıorz Sayfa ıllakı Cıkıcak (Ben 2.Grubu Keserken cıqmısdı)Bulduqdan Sonra Adres Yıne Uriel..;)
4.sayfa:4.sayfada Çöldekı Sag Alt Tarafın Orda Normal Maymun Zındanı War Oraya Gır Dumduz Gıt Ilk Önce Wha Anıtını Bul We Tıkla Sonra Ilerle Su Anıtını Bul Ve Tıkla 4.Sayfada Tamamlanmıs Oluor Yıne Uriele Gıdıcez..
5.sayfa:Urıel Senı Yuzbasıya Gönderıcek Yuzbası Sana Bazı Bılqıler Verıcek Ve Sen Nakajımaya Bunu Sorucaksın Nakajıma Sana Bu Grevı Verıcek(Ben Bu sayfayı Cıkardım Ama 47 LwL olmadan Sayfayı Urıele Veremezsın Dıo 47 LwL den Önce 5.sayfyı Veren Yardım Plss)Ben Mavı Bayrak Olduqum Icın Mavı Bayraklara Tuyo Olsun Yuzbası Imhanın Oralarda Cok Cıkar.. Yuzbasıyı Kesıosun Bulana Kadar Sayfayı Yuzbası Kesıosun;)
6.sayfa:Orumcek Zındanına Gıdıosun Agresıf Pence Orumcekler Cıkar Onları Kes Mutlaka Cıkar Oke..;)Orumcek Zındanı Nerde Dersenız Çöle Gıdın Sag Altta Kuakhlo_Dong War Ona Gırın Bıraz Ilerleyın Cıkar Agresıf Pence Orumcek..
7.sayfa:Orumcek Zındanının ıcınde Isık War O ısıqın Oralarda 1 Tane Anıt War Ona Tıklayın Bulursunuz;)
8.sayfa:Çöl Haydutu Kesın (Guclu Olmasın Sakın Haa)Çölun Ortasında Cıkarlar...
9.sayfa:Orumcek Zındanında Zehırlı Pence Var Onları Kesın Bu Slotlardan Her Zaman Cıkabılır Sayfa..
10.sayfa:Sohan Dagındakı Kagıtlar War Onlara tıklayın Bulursunuz Sayfayı;)
11.sayfa:Orumcek Zındanın Gırısındekı Orumceklerı Kes
12.sayfa:Sarı Ulkede 1 Tane Anıt War Onu Bulun Tıklayınn..
13.sayfa:Gulyabanı Kes Ve Hemen Seytan Kulesının Arkasında 1 Tane Anıt War Ona Tıkla
SAYFA GÖREVLERI BU KADARDIR +REPLERINIZI BEKLIORM PLSS:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...