• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

kim demiş para hilesi yok diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
12
MmoLira
0
DevLira
0
ewet arkadşlar herkesin cok istedgi ancak bir türlü bulunamayn hileyi buldum ancak bu hileyi soylersen metin yoneticileri hakkımda sikayyette bulunmalarından korkuryorum aynen metin2.bizdeki üzüntü adlı kişiye yapıldıgı gibi ne bir program var ne bir hile sadece metin2 yoneticilerini bir zaafı simdi elbetteki bana inanmayanlar olucak ki sizin yerinizde olsam bende inanmam biliorum bana cok kızacaksınız nie bole bi konu actın die sizi de meraklandırdım ama 1 ssatt 5me yakın para kasma sansınız var ve yakalanabilirsinizde(ban yiyebilirsiniz) yani sunun bilinmesini istıorum para hilesi bulundu hicbirsey imkansız deildir arkadaslar yeterki kufur etmein bu konuyu bilgilendirmek amacı ile yazdım bnce oyunun tadının cıkması icin bu hileyi soylememem lasım egerki bu hile ortya cıkarsa metin2 die bi oyun kalmaz veya yeni bir patch atmalrı gerkir cunku herkezde para (afedersiniz) bok gibi olur ustelik bu oyunda hile kullanmayan binlerce arkadas var onlara haksızlık etmiş olurum simdilik bende kalsın belki bir gün bunu yayınlarım

(yorum bırakmayı unutmayın ama lütfen kufur etmyin)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...