Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Çöp Adamlarla Animasyon,Çizgi Film vb. Yapma Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

=»×§Ï‚к๏lเς«=

Level 10
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,135
Mesajlar
6,193
Beğeniler
881
MmoLira
1
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINBen Kullanmıştım .. Güzel Ve Kullanımı Basit Program .. Ben kullanımınıda koydum.. Hade Kolay Gelsin..[Anlatım En Altta]
Pivot Stickfigure Animator Çöp Adamlarla Animasyon Yapın

Pivot Stickfigure Animator ile ilk okuma kitaplarınızdaki tek arkadaşınız olan çöp adamları çizip onlarla çeşitli animasyonlar hazırlayabilirsiniz.
Çöp adam tarzı animasyonlar oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve sadece 400 KB yer kaplayan Pivot Stickfigure Animator ile insandan başka yaklaşık 10 adet figürü daha hareketlendirerek bir animasyonda bir araya getirebiliyorsunuz. Programın temel mantığı çalışmış olduğunuz figürü eklem yerlerinden tuttuktan sonra istediğiniz şekle getirip bir sonraki kareye taşımanız üzerine kurulu. Bundan sonra iş, adım adım sahnedeki karakterleri hareketlendirmek.

Adım Adım Hareketlendirin
Sol menüden belirlediğiniz figürün boyutunu ve rengini belirleyebilir; sahnede duracağı yere karar verebilirsiniz. İlk sahnenizde oluşturduğunuz figürün hareketini eklem yerlerinden belirledikten sonra next frame butonuna bastığınız anda ikinci sahneye geçiyorsunuz. Aynı işlemler istediğiniz yere kadar devam edebiliyor.
Kamera, Işık, Motor!
Play butonuna bastığınızda oluşturmuş olduğunuz tüm sahneleri izleyebilirsiniz. Ayrıca program sahnelerin hızını ve animasyonun boyutunu da sizin belirlemenize imkan tanıyor. Oluşturduğunuz animasyonların arka planını standart olarak beyaz renk seçebileceğiniz gibi bilgisayarınızdaki resimleri de arka plan olarak belirleyebilirsiniz. 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst