Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

74-76 lwl arası savaşçı char satılık ciddi düşünenler (mersin tarsus adana) gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redbulls

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
74-76 lwl arası savaşçı char satılık ciddi düşünenler (mersin tarsus adana) gelsin

lwl ini tam söylemiyorum 74-77 lwl savaşçı charım satılık tır mersin tarsus adana arasındakilerle görüşelim. ciddi görüşmek isteyenler lütfen benimle irtibata geçsin dürüstlük ve doğruluk ilk ilkelerim dir char msn yada gmail le bütün şifre ve hatırlama sorularıyla verilicektir. msn: metin2ciyavuz hotma.. görüşme saatleri sabah 8 akşam 11 kadar dır.

itemlerim full efsunlu

+6 peri full efsun yüzde 10 kritik efsunu var +4 savasci vs. diğer +4 taşları takılı
+9 1 tane şahin kalkan +9 1 adet kaplan kalkanı
+9 abanoz , demir kask, gümüş bilezik, full efsunlu
+7 cennetin gözü koley 4 adet efsun
bütün itemlerimde ve takılarımda full 4 adet efsun vardır.
4 adet exp yüzüğü 2 adet kullanılmamış liderin kitabı 21 lwlik skilleri açık savaşçı atı bir adet taşsız +6 su perisi 17 adet zindan bileti 250 ep markası
+6 ejderha tanrısı 4 adet efsun full taşlı üstündeki efsunda yüzde 10 kılıc savunması bulunmaktadır.
yüzde 50 kılıc savunması yüzde 30 çift el savunması yüzde 10 büyüye karşı savunma +4 hız,darbe,kavrama,sura taşları 5 adet basılmamış taşlar 7 adet master dönüsüm kitabı vs. diğer itemler de içermek tedir diğer itemler de mevcut hatırlamıyorum tam olarak

G8 dönüsüm 15 20 tane arası bedensel savaşcı bk sı var skilleri m6m7 arası hava kılıc m7 öfke m5 üç yönlü m5 kılıc çevirme 1.5m 2m arası para ayriyeten evli şaman karakteri de verebilirim. 65 lwl şaman üzerinde bolca zeka efsunları var ayrıca iki charında hiç bir metin2 takımı tarafından cezai işlem hiç görmemiş sağlam hilesiz büyük emeklerle kasılmış bir char dır.
ve serverde saygın bir karakterdir.
FİYATI: İki charın fiyatı tek char 700 TL tek char 650 TL dir pazarlık payı yoktur. bu kadar efsunu bu fiyata bulursanız belki ilerde param olursa ben alirim çok demeyin lütfen birde o kadar emek te var 76 lwl 77 lwl charlar hilesiz kolay kasılmaz bunu sizler daha iyi bilirsiniz. efsun kolay basılan kolay satılan bir şey değildir full efsun var charda
not: yüz yüze görüşmelere daha sıcak bakmaktayım acil para lazım hadi arkadaşlar okullarda kapanıyor tam zamanı şimdi bir char lazım :)
dürüst ve doğru olan gelsin lütfen yıllardır pc başında her tür insanlarla uğraşıyorum boşuna uğraşmayın bence gidin emeğinizle bir şeyler yapın ben satmazdım ama bazı sebeplerden dolayı emek verdiğim o kadar aylarımı verdiğim charımı satmak zorunda kalıyorum.
irtibat adresi:
msn: metin2ciyavuz hot...görüşme saatleri sabah 8 akşam 11 kadar dır. msn deki görüşmelerimizde ss alımları dosya alış verişleri olmucaktır. ss leri yüz yüze görüşerek verilecektir. bir kaç ss yi link verdiğim siteye upload edip koyup yollayabilirim. yüz yüze görüşmelere daha sıcak bakmaktayım.

Bary15

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
9
MmoLira
0
DevLira
0
Bide 74-76 Arası Diyor Yani Daha IwI ini Bİlmiyor:)Ama İTemleri Çok güzel Yazıyor Arkadaş :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
R

redbulls

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
sen yetkilimisin? değilsin o zaman bence cevap verceğin şeyi bir kez daha gözden geçir sonra cevabını yaz alırsan al almazsan alma biriside demişki itemleri çok güzel yazmış o itemleri yazmadım efendi yaptım yaptım kendi emeğimle paramla ne konuşuyon sen lwli tabiki tam söylemem niye söyliyim o kadar da değil

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...