• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


dolunayı +8 yapma programsız

defolunike

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Nis 2009
Konular
25
Mesajlar
67
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINEvet arkadaşlar şimdi +0 Dolunayımız var diyelim.Yaşlı kadına gidelim Eğer iyise demirciye gidecez +0 Dolunayı üsstüne koyacaz tamam dicez evet hayır demicez demirci terini sildikten sonra hemen evet deyin Hopppp +8 Dolunay +rep PLSS:ka19::ka19::ka19:
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
D

defolunike

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Nis 2009
Konular
25
Mesajlar
67
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#4
denedinmi? konuşma hemen küfür etmeyin bence deneyin zaten +0 dolu +4 e kadar fazla yanmıyo bence deneyin olucak eminim eğer ollmassa üyelikten atın
 
Üst