• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

arkadaşlar işte bu para hilesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gregoly

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
arkadaşlar ylan falan atmicam bu doru sadece birkaç rep istiyorum(sanki repverince ne olcak vermezseniz vermeyin:m08::m08:) bakın özel günlerde olay tasarımcısı diye bir kadın geliyo ya dielimki 1,5m niz var gidin tüm paranıza o çikulata ve gül alın 5 6 tanede kırmızı gül alın ama sakın açmayın bu gülleri sora 1 2 gün sora pazar açın 25kdan aldığınız çikolata ve gülleri 100kya koyun biraz çekmeleri uzun sürer ama çekerler sora bi bakmışınız paranız 3e katlanmış ben denedim oldu eeer beceremezseniz bana küfür etmeyin ben yalancı deilim çarınızı çalmaya çalışmıorumda virüs falanda yok olsada nerden gircek PC ne yaniii +rep plllsss (gerçi bi işe yaramıyo ya neyse :m08:)

:ka19::ka19::ka19::ka19::ka19:

ßyee...:l04:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...