• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Kendi buluşum + basma olursa sabitlensin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srknnn

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Öncelikle herkeze hayırlı akşamlar Biraz önce kendim şans eseri bir + basma taktigi buldum benim itemlerim hiç yanmadı o yüzden paylaşayım dedim lütfen gidipde dolunayınıza weya kdpnize basmayın işe yarayan ama fazla para etmeyen şeylerinizde deneyin olursa dolunay ws de deneyin. biraz önce +6 kdp +4 kdp +4 ejder +5 barbar +5 balta +5 demir kask we +8 kalkan bastım hiç yanmadı yemin ediyorum. Şimdi size bir tane çalışa multi hack lazım teleport için ilk başta 10-15 tane kolye alıyoruz sonra sırayla basıyoruz ilk 3 denemede başaramadın derse boşwerin tekrar kolyelere basın ama daha sonra basaramadın derse karakter degişikligi yapıp oyuna tekrar girin ve itemi demircinin üstüne koyup tamam diyip ewet demeden multihackten teleport olun we teleport oldugunuz yerde hiç kımıldamadan ewt diyin bende hep geçti.Dedigim gibi ilk dolunay ws de denemeyin kesin olduguna inannınca onda denersiniz inş + basma olurda millet demirciden kurtulur herkeze kolay gelsin bb inş anlatabilmişimdir rep mep de istemiyom

Konu Sahibi
Konu Sahibi
S

srknnn

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
yaw hiçmi deneyen yoq yemin derim hiç bişee yakmadım böle biri bişe yazsın

AsterResta

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Öncelikle herkeze hayırlı akşamlar Biraz önce kendim şans eseri bir + basma taktigi buldum benim itemlerim hiç yanmadı o yüzden paylaşayım dedim lütfen gidipde dolunayınıza weya kdpnize basmayın işe yarayan ama fazla para etmeyen şeylerinizde deneyin olursa dolunay ws de deneyin. biraz önce +6 kdp +4 kdp +4 ejder +5 barbar +5 balta +5 demir kask we +8 kalkan bastım hiç yanmadı yemin ediyorum. Şimdi size bir tane çalışa multi hack lazım teleport için ilk başta 10-15 tane kolye alıyoruz sonra sırayla basıyoruz ilk 3 denemede başaramadın derse boşwerin tekrar kolyelere basın ama daha sonra basaramadın derse karakter degişikligi yapıp oyuna tekrar girin ve itemi demircinin üstüne koyup tamam diyip ewet demeden multihackten teleport olun we teleport oldugunuz yerde hiç kımıldamadan ewt diyin bende hep geçti.Dedigim gibi ilk dolunay ws de denemeyin kesin olduguna inannınca onda denersiniz inş + basma olurda millet demirciden kurtulur herkeze kolay gelsin bb inş anlatabilmişimdir rep mep de istemiyom
Demek Şans Eseri buldun bu şeyleri hep şans eseri mi yaptın .. xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...