• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


demirci hilesi(programsız)!!!!!!!

orkun090

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
6 Nis 2009
Mesajlar
58
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINevet öncelikle merhaba.anlatım için buyrun.
öncelikle +0 bir kılıç veya mızrak alıyoruz.demircinin yanına gidiyoruz.kılıcı onun üstüne bırakıyoruz tamama tıklıyoruz.evet ve hayır gelecek.hiçbir yere basmıyoruz.demirci alnını sildiğinde ise hemen evete basıyoruz.bukadar.:cool:DİKKAT!!!!:+5 DEYKN +6 YA ÇIKARMATIN.BEN YAPTIM YANDI HERHALDE YANLIS YAPTIM:(.SİZ YİNEDE YAPIN BELKİ TİPİNİZ ŞANS YAPAR:m08::m08:.
 

cihan09

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Haz 2009
Mesajlar
978
Beğeniler
62
MmoLira
0
DevLira
0
#4
en son yazan arkiye jkatılıyom allah razı olsun +9 kargı abstım 3 tane
 
Üst