Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


'Acıların en büyüğünü yaşadım'

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,839
Reaksiyon Skoru
1,474
Başarım Puanı
403
MmoLira
241
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Bursaspor maçının 44. dakikasında gördüğü kırmızı kart nedeniyle Beşiktaş'ta hedef adam haline gelen İbrahim Toraman kendini savundu.

"Kasıtlı olarak kırmızı kart görüp Beşiktaş'a ihanet etmedim" diyen tecrübeli futbolcu, haksız yere atıldığını savundu. Topa elle müdahale ettiği için peş peşe gördüğü kartlarla atıldığı pozisyonları değerlendiren Toraman, "Her iki pozisyonda da bir kastım yoktu. İkisinde de top koluma çarptı" dedi. Ve şöyle devam etti:

Hakemin takdiridir

"Futbol yaşantım boyunca maçlarda kasıtlı olarak kırmızı kart görmedim. Atıldığım pozisyon öncesi, kornerden gelen topa kafa vurmak için yükseldim. Rakip oyunculardan birinin kafası, kolumu yukarı itti ve topla temasımı sağladı. Evet, o pozisyonda top elime değdi ama kesinlikle kasıt yoktu. Kırmızı kart hakemin takdiridir. Kendisine saygı duyuyorum. Arkadaşlarımdan ve taraftarımızdan özür diliyorum."

Acıların en büyüğü

Beşiktaş'ta kritik maçlarda gördüğü kırmızı kartlar nedeniyle üzgün olduğunu ifade eden İbrahim Toraman, "O kartların hiçbirini bilerek görmedim. Hiçbir zaman takıma ve arkadaşlarıma ihanet etmedim. Bilinçli olarak kart gören oyuncunun bu takımda yeri olamaz. Gördüğüm kırmızı kart nedeniyle kahroldum. Böyle bir ortamda takımı 10 kişi bırakmak acıların en büyüğü. Takım arkadaşlarım yokluğumu hissettirmediler. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi
 
Üst