Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Gökhan'dan, Polat'a ve Odyakmaz'a gönderme!

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,838
Beğeniler
1,460
MmoLira
177
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINSakatlığından kurtulan ve Bursaspor karşılaşmasında Beşiktaş’ın en iyileri arasında yer alan Gökhan Zan
Sakatlığından kurtulan ve Bursaspor karşılaşmasında Beşiktaş'ın en iyileri arasında yer alan Gökhan Zan, hakem yönetiminden şikayetçi oldu. "Bazı kişiler son haftalarda Beşiktaş'ın adını vererek hakemlerin üzerinde baskı yaratmaya çalıştı. Bu konuda da başarılı oldular" diyen Zan, "Kendi sahamızdaki bir maçta bu kadar kolay kırmızı kart görüyoruz, sarı kartlar havada uçuşuyor. Ancak aynı pozisyonda rakip için nedense kart çıkmıyor. Maçı herkes gördü. O zaman konuşanlar, bakalım şimdi neler diyecekler" diye tepki gösterdi.

'Galibiyete çok yakındık'

Kaçan 3 puan hakkında da yorum yapan milli futbolcu, "Özellikle ikinci yarıda çok iyi oynadık. 10 kişi oynamamıza rağmen, Bursaspor'u sahadan sildik. Eğer bir gol bulsaydık, İnönü'de taraftarımızın da desteğiyle farklı kazanabilirdik" diye konuştu.
 
Üst