Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

sXe Injected [Tam Sürüm][En Son Çıkanı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

кσηтєѕ

Level 5
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Counter OynayanLar ßilirler sXe Programı Kullanan Dolu Server Sahibi Var!
Bende 16 Kişilik Server Almıştım Zamanında Ondada sXe Vardı.

Peki Nedir Bu sXe ? Neye Yarar?

Son Zamanlarda Uygulanmaya Başlanan Anti Hile Yazılımıdır...
sXe İnjected 14/11/2006 Tarihinde Arjantinli "Desarrollo de Software" Tarafından Yazılan Gelişmiş Bir Antihile Sistemidir. sXe İnjected Birçok Online Oyun Sunucusunda Son Zamanlarda Yerini Almış Durumdadır. Çünkü
UnitedAdmins (UA)' in 2000 Yılında Yazmış Olduğu "Cheating Death" Adlı Antihile Sistemini 15/03/2007 ' de Artık Güncellemeyeceğini ve Tamamen Desteğini Çektiğini Belirterek Sitede Bulunan Tüm Download Linklerini Kaldırdı. Bunun Üzerine Arjantinli Yazılım Grubundan sXe İnjected Adında Başarılı Bir Anti-Hile Sistemi Geldi. Her Nekadar Cheating Death Gibi Çıktığı Andan İtibaren Cracker' lar Tarafından Kırılsa da Arjantinalı Grup Desarrollo Sürekli Olarak Çıkan Crackli Hilelere Karşı sXe İnjected Sistemini Güncelliyor. Şuan İçin Başarılı Bir Sistem...

Aklınızda Soru Kalmamıştır Umarımm sXe İle İlgili...!

sXe'nin En Son Sürümü İçin;
TIKLA

NOT : ßir Arkadaşımız Paylaşmıştı Ancak O v5.5 Versiyonuydu Bu İse v7.7'dur.Ondan Yeni ßir Konu Açtım Ve Ne Olduğunu Açıkladım!

Nasıl Açılır? Nasıl Kullanılır?

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fimg22.imageshack.us%2Fimg22%2F9310%2Fdsdsdsdsdn.jpg&hash=ffb508c5a103e6393ff0d827d10548b4

ßir Sorusu Olan Buraya Mesaj Olarak Atsın (Link Kırılırsa...vs)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...