Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Cabal Manuel Update Kesin Çözüm

CrayzTurk

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
11 Şub 2009
Konular
463
Mesajlar
2,249
Beğeniler
172
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN>>> Cabal Manuel Update Kesin Çözüm <<<

Arkadaşlar kesinlikle manuel update tavsiye ediyorum.. Bu şekilde hem her kurulumda tekrar update beklemezsiniz hem de launcher'ın atladığı updateleri de kurabilirsiniz..

Şimdi sırasıyla işlemleri gerçekleştirelim;

1-) Öncelikle oyunu Uninstall ederek bilgisayarınızdan kaldırınız.. Daha sonra yüklü olduğu dizindeki Game-Masters klasörünü kendiniz siliniz.. (C:\Prg Files\Game-Masters )
2-) Sizdeki setup dosyasının hangi sürüm olduğunu bilmeniz gerekir.. İndirdiğiniz kurulum dosyası en son hangi Update'i içeriyorsa ondan sonraki updateleri indirmeniz daha rahat olabilir fakat garanti olması açısından bütün update dosyalarını indirebilirsiniz.. Linklerini alıntı yaparak alt kısımda yazacağım..
3-) Oyunu normal şekilde kurunuz.
4-) İndirdiğiniz Update_(..).dat dosyalarını Winrar aracılığıyla açınız..(Update.dat >> Sağ Tık >> Birlikte Aç >> Winrar)
5-) Winrar ile açtıktan sonra içerisindeki tüm dosya ve klasörlere sağ tıklayarak "belirtilen klasöre çıkart" seçeneğiyle işlemi gerçekleştiriniz..
6-) Her Update_...dat dosyasına ayrı ayrı bu işlemi uyguladıktan sonra "sırasıyla" ilk update'den başlayarak Update_405'e kadar oluşan klasördeki dosyaları Cabal klasörüne kopyalayıp Tümüne evet diyerek işlemi gerçekleştiriniz.
7-)Bu aşamaya kadar gelebildiyseniz oyununuz son halini almış demektir.. Ben bu işlemi gerçekleştirdiğimde hiçbir sorunla karşılaşmadan oyuna girdim. Bunlardan sonra tekrar Enc hatası alan arkadaşlar olursa vereceğim linkteki dosyaları kullanabilir.

---------------------------------------------------------------------------------------

Resmi Forumdan Alıntıdır

https://eu.playthisgame.com/tr/Account/Login

Not: Bu işlem launcher'ın yaptığı "Unpacking" işleminin manuel olarak yapılmasıdır. Update dosyalarını direk olarak Update klasörüne atarsanız otomatik olarak siliniyor. Zannediyorum çoğu arkadaş böyle yaparak sorunu çözemedi, düne kadar aynı hatayı ben de yapıyordum

Tüm linkler Cabal Online Resmi Forumundan alıntıdır..

Umarım yardımcı olabilecek bir konu olur,

Saygılar
-------------------------------------------------------
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst