Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Cola Turka İdman Raporu: 20 Nisan 2009 Pazartesi

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Cola Turka İdman Raporu: 20 Nisan 2009 Pazartesi


Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenmanla sürdürdü.

Teknik ekibimiz Bülent Korkmaz, Cevat Güler, Utku Yörükoğlu ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde, saat 11.00’den itibaren Jupp Derwall sahasında yapılan antrenman ısınma çalışmalarıyla başladı.

Dün oynanan karşılaşmada ilk onbirde yer alan oyuncular rejenerasyon koşularının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladılar.

Antrenmanın ana bölümünde, diğer oyuncularla kondisyon çalışmalarının ardından dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma yapıldı.

Antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı.

Mehmet Topal sağ uyluk ön üst adalesine maçta aldığı darbe nedeniyle yapılan tedavisinin ardından rejenerasyon antrenmanının tamamına katıldı.

Dün oynanan karşılaşmanın ilk dakikalarında ağrısı nedeniyle oyunu bırakmak zorunda kalan Emre Güngör’e bugün Acıbadem Hastanesi’nde yapılan muayene ve tetkiklerde sol kasık iç adale grubunda birinci derece kas zorlanması tespit edildi. Emre’nin dün soyunma odasında başlanan tedavisine bugün de devam ediliyor. Sağlık ekibimiz Emre’nin bu sakatlığının daha önce geçirdiği sakatlıklarla ilgisi bulunmadığını belirtti.

Serkan Çalık ve Servet Çetin tedavilerinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldılar. Tedavi ve özel antrenman programı iyi seyreden Servet Çetin bugün ayrıntılı bir kontrolden geçirilecek.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarını bir günlük dinlenmeden sonra 22 Nisan Çarşamba sabahı saat 11.00 ve akşamüstü saat 17.30’da yapacağı basına ve taraftara kapalı antrenmanlarla sürdürecek.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst