Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


GTA IV rehberi: Sıkı ilişkiler için ipuçları (PC)

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
578
Mesajlar
1,263
Reaksiyon Skoru
80
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Bu dünyada hep yek kalmayacaksın Niko!


San Andreas ile başlayan insanlarla ilişki kurma ve diyaloga girme yeniliği, GTA IV�de karşımıza daha gelişmiş bir vaziyette çıkıyor. Liberty, büyük ve bir o kadar da tehlikeli. Olmazsa olmaz silahlarımızdan sonra şimdi de insanlarla aramızı iyi tutmanın sırası geldi. Eğer bu şehirde dostunuz yoksa, gece evinize dönerken köşe başında sizi bekleyen hasımlarınız tarafından lime lime edilebilirsiniz(!)

Kız arkadaşlar:

Giyim kuşam ve dikkatli araba sürmek:

Oyunda birlikte vakit geçirebileceğiniz kadınlar çeşitlilik gösteriyor. Gece vakti arabayı alıp şehrin ücra sokaklarına doğru seyir ederseniz, yol kenarlarında bekleyen hanımefendileri(!) görebilirsiniz. Onun haricinde senaryo gereği iki, İnternet�ten tanıştığımız üç adet sevgilimiz oluyor. Her birinin ayrı ayrı zevkleri(!), tercihleri ve gitmek istediği mekanlar var. Bunların haricinde dikkat etmeniz gereken ilk iki unsur, giyim kuşamınıza özen göstermek ve düzgün araba sürmek. Oyundaki sevgililer aynı gerçek hayattaki gibi iyi giyinirseniz �Vay yakışmış!� diye tepki veriyor. Eğer bakımsız bir erkek olursanız da alacağınız karşılık tam tersi olabiliyor. Deli gibi araba sürerseniz de tokadı yiyiveriyorsunuz, bizden söylemesi.


Dakik olun

Buluşmadan evvel aradığınız sevgilileriniz size olumlu bir cevap verirse, belli bir zaman zarfı içersinde onları almanız gerek. Eğer geç kalırsanız paparayı yersiniz. Bu sebeple sizlere önerebileceğimiz en güzel yöntem, sevgilinizi aramadan önce onun evinin civarlarında olun ki geç kalmanız biraz imkansızlaşsın(!)

Zevkinizi belli edin

Kız arkadaşlarınızın çeşitliliğine göre gitmek istedikleri yerler değişiklik gösterebiliyor. Daha doğrusu bunu sizin anlamanız gerek. Biliyorsunuz, kadınlar çözülmesi zor bir bulmaca, çözmek ise başlı başına bir hata(!) ama gelin görün ki oyun yapımcıları gerçekçi bir oyun ortaya çıkarmak için kızlarla olan ilişkilerimizi de abartmışlar. Sevgilinizin konuşmasına, giyinişine ve bunun gibi bir sürü ayrıntıya dikkat ederek, nerelerde eğlenmek istediğini tahmin etmeniz gerek. Ona göre seçim yaparsanız, kız arkadaşınızla aranızdaki ilişki bir adım daha ilerleyecek.

İşi pişirin!

Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel dakikalar ve eğlenceli anlardan sonra gittikçe yakınlaşmaya başlayacaksınız. Davranışlarınıza göre ilk buluşmadan sonra bir öpücük alabilirsiniz ama eve girmeye yeltenmeyin sakın. Biraz daha vakit geçirin. Daha sonra amacınıza(!) ulaşacaksınız. Niko, mercimeği her fırına verişinden sonra morali bir düzgün oluyor, bir seviniyor ki sormayın gitsin. Niko�nun neşesini yerinde tutmak için mercimeği fırına vermek şart(!)
Analiz etmek

Randevunuz nasıl geçti? İyi mi? Öyleyse bir daha sevgilinizi arayın ve tekrar buluşmak için zaman belirleyin. Eğer iyi gitmediyse kız arkadaşlarınız karşınızda hayal kırıklığına uğrayabiliyor, uzun bir müddet görüşmek istemiyor. Endişelenmeyin birkaç oyun günü bekleyin ve tekrar deneyin. Sıfırdan başlasanız bile hiçbir şey bitmiş değil(!) fakat her başlayan ilişki kalplerde bir terk edişi gençleştirir. Bunu asla unutmayın.

Arkadaşlıklar:

Yapımda, kız arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz önemli olduğu gibi, dostlarınızla da aranızı sıkı tutmanız gerek. Başınız sıkıştığı zaman arayacağınız ilk insanlar onlar olduğu için, arkadaşlık seviyenizi iyi tutmanız şart.

Vakit nakittir

Nasıl kız arkadaşlarınıza geç kalmamak için trafiği birbirine katıp, milleti ezerek yol alıyorsanız(!) aynı şeyi arkadaşlarınıza karşı da yapmanız gerek. Arkadaşlarınızı bekletmeniz demek onlarla aranızdaki ilişkiyi negatife çekmeniz demek. Aman diyelim(!)


Farklı mekanları seçin

Yine sevgililerinizde olduğu gibi arkadaşlarınızın da farklı farklı zevkleri var. Farklı mekanlara gitmeyi tercih ediyorlar, zira bu sefer nerede eğlenmek istediklerini siz değil onlar belirliyor. Yeri geldiği zaman tercihi size bırakıyorlar. Erkek erkeğe eğlenebileceğiniz bir yerlere gidin, mesela bilardo oynamak gibi. Striptiz barını da es geçmeyin(!)

Oyunlara gidin

Arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirmek, sizlerle olan ilişkilerini artıran bir diğer unsur. Onlarla oyun oynayabilir, çeşitli keyifli aktivitelerinde bulunabilirsiniz. Bovling ve bilardo oynamak, kuşkusuz onlarla geçirebileceğiniz en eğlenceli dakikaları kapsayan aktiviteler.

Yardımsever dostlar

Eğer dostlarınızın sizin gibi sağı solu yakan gözü pek birileri olmasını istiyorsanız, onlarla aranızı iyi tutmanız gerek. Aranızın çok iyi olduğu dostlarınızı gerektiği zaman yardımınıza çağırabiliyorsunuz. Her arkadaşınızın farklı yararları var. Hepsiyle aranızı iyi tutmanız demek, Liberty�yi avuçlarınızın içinde ezip büzmeniz ile eş değer.
 

guzaba2

Level 1
Üye
Katılım
13 Eki 2010
Konular
5
Mesajlar
20
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
40
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler , yararlı bir bilgi olmus :)
 

Riev09

Level 8
TM Üye
Katılım
19 Ocak 2012
Konular
542
Mesajlar
2,735
Reaksiyon Skoru
275
Başarım Puanı
175
Yaş
22
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst