Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yaslı nine

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,655
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINAmerika'da haydutluk okuluna yeni katılan bir çocuk,deneyimlilerle birlikte ilk tecrübesini yaşamak için işe çıkar.İlk durak bir markettir ve şefleri : "Kasadaki bütün paraları alın der" ama yeni gelen çocuk: " Burası benim tanıdığım birisinin..Etme eyleme" der.Diğer bütün haydutlar hep bir ağızdan: " Sen sus, şef ne derse o olur!"derler.
İkinci durakları bir posta aracıdır.Şef " Postacıdaki bütün paraları alın" dedikten sonra yine o çocuk atılır ve diğer haydutlar gene "Sen sus, şef ne derse o olur" derler.
Sıra son işe gelmiştir.Şef, kasabadaki bütün kadınlara tecavüz edilmesini emreder.Çocuk arabada gördüğü yaşlı nineyi korumak ister ve atılır : "Teyze yaşlı,yapmayın günahtır."der.Yaşlı teyze hemen atılır : "Sen sus, şef ne derse o olur!!!"
 
Üst