Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Karakterlerin Masrafları ve İhtiyaçları Hakında

murathan77

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
(Bu Yazdığım Konu Tamamen Kendi Düşüncem Farklı Düşünenler Olabilir.)

Her karakterin kendi yapısına göre ihtiyaç ve masrafları olabiliyor. Bakıyorsunuz bir char güçlü oluyor yenilmesi zor oluyor ama kötü tarfıda giderleri fazla oluyor,buda bizi yang sıkıntısına sokuyor yada karakter potçeşitlerini az tüketiyor ama buseferde w.s. lerde yetersiz benim karakterseçerken krıterlerim şöyle.

1. En masraflı karakter SAVAŞÇI

(beceri kitapları pahalı,mavi ve kırmızı iksirleri çok tüketir.)

2. En masraflı karakter NİNJA

(50 Lwl ve üzeri zırhları zor bulunur özelikli zırhlar nerdeyse yok denecek kadar az en pahalı kitabı ortalama 30-100 k arasında bulunabilir.)

3. En masraflı karakter ŞAMAN

(becer kitapları ucuz olsada büyü için tüketiği mavi iksiri hiç bir karakter onun kadar tüketmiyor silahları sınırlı yelpaze ve çan dan başka kulanabildiği yok bunlar bol bulunsada canlardan 55 lwl olasıya kadar verim alması zor oluyor savunması az olduğundan büyülerle destekleniyor ama buda mavi ve kırmızı iksirin tüketimini artırıyor.)

4. En masrafsız SURA
(en çok mavi pot gideri var ninja 10 tane kımızı iksir tüketirken 1 veya 2 mavi iksir yeterli oluyor ama surada bu 3 tane kımızıya 1 tane mavi denk gelebiliyor özelikle master ve Gmaster olunca. zırh ve sailah konusunda sıkıntıyok 60 lwl kadar zırhlar rahatlıkla bulunuyor silah ve kalkanlar ninja ve savaşçı gibi ortak kullanılan silahları bulmak mümkün. Beceri kitaplarınının bazılarını 3 k kadar alabiliyorsunuz en pahalısı ortalama 40 k civarında abartılı satanlar için demiyorum.)

1. En güçlü SAVAŞÇI

(savaşçıların genel özeliği güç öfke master olan bir şavaşçı
kendinden 5 Lwl yüksek ninjayı kendinden 10 lwl yüksek Surayı ve kendinden yüksek 15 şamanı canın dan bezdiriyor. str ve hp iyi verilimş bir savaşçı sıradan bir savaşçıya üstünlük sağlıyor.)

2. En güçlü NİNJA

(eğer ninja okçuysa yalnız lwl atlaması zor ama Düelo larda üstünlüğü olabiliyor. Eğer yakın dövüş ise bıçağına savaşçıya karşı güçlü ve kritik taş vuruş taşı eklediyse ve bunu +9 yaptıysa ben savaçı olsam 5 lwl altım dahi olsa ws yapmayı istemem düşük değerde vurmasına rağmen seri vurduğu için bir çok kılç ve çift el silahlarından daha fazla zarar veriyor. kılıçlara göre daha çok darbe vurabildiği için kritik vurma şansı daha çok artıyor.Bıçaklar sayesinde yakın dövüş ninja çoklu saldırı larla başa çıkabiliyor. yalnız başına komşu ülkelere 50 Lwl bir ninja rahatlıkla girer o na yapılan toplu saldırıları da geri piskürtebiliyor kazan masada 2 veye 3 tane savşçıya aynı lwl olsalarda kafa tutabiliyor)

3. En güçlü SURA
(gücü büyülerin gelişimine direk bağlıdır kendi lwl büyüsüz bir sura hiç bir şekilde savaşçı veya nijayı yenemeyeceği bir gerçek. kendine has silahı sınırlı öğrenebildiğimiz kadarıyla üç adet silaha sahip bunaramen kulanmak için 60 lwl den yukarı olmanız gerekiyor 30 lwl lik bir silah olsaydı çok güzel olurdu belki olabilir görmemiş olabiliriz.Ama Savaşçının 30 lwl de çıkan kırmızı demir pala ,ninjanın 30 lwl de siyah yaprak hanceri yada şamanın sonbahar yelpazesi gibi 30 lwl de olsaymış güzel olurmuş eğer sizlerin bildiği 30 lwl lik sura silahı varsa paylaşamanızı bekliyorum

4. En Güçlü ŞAMAN
(ws için oluşturulmamıştır 60 lwl şaman 45 lwl bir Savaşçıya ve Ninjaya yenile biliyor *gerçekten ben yendim* yalnız lwl atlamakta zordur. Ama bir lonca savaşında master olan 2 veye 3 özeliği olan şaman loncaya savaş kazandır.Büyüleri gurup halinde yapılan kasılmada bir suranın etkisinden daha yararlıdır.

1. En Zevkli ŞAMAN

(efekler mükemel ejderha kükremesi ve ejderha atışı en ilgi çekici olan size aynı anda saldıran yaratıkları kısada sürse saldırılarını bozabilitorsunuz Lonca ve guruplarda destekçi olarak çok aranıyorsunuz hata yalvaranlar bize katıl diyenler peşinizde dolaşıyor karakter birde bayansa peşinizden gelenler çok oluyor evlenmek için gelinliği bile bedava aldırabilirsiniz güzeli en cezbediçi karakter bayan şamandır.)

2. En zevkli NİNJA
(bıçaklarla hızlı vurması ve yetenekleriyle yıkıcı olması düelolarda adamın pes edip kaçmasına yol açar yaptığım düelolarda genel olarak ninjanın şu özeliklerinde şikayetçi olurlar bıçak çevirmede rakibe denk getirirseniz ve bıçak çevirme master4 ise üç defa yüksek vuruş yapabilirseniz götürdüğü can en az 3000 oluyor ve izerine birde adamı yeşil zehire boğuyor. suikaste ise 1veya 2 olsada master değil normal olarak 1 rakibe tek vuruşla yere düşürüyor. Ws ye tekrar hazır olamsı iki üç saniyesini alıyor bu gerçekten önemi büyük bir yetenek

3. En zevkli Savaşçı
(oyuncuların %70 savaşçıdan oluşması insanda sıradanlık hisisi verdiğinden benim için üçüncü sıraya uygun ama iyi tarafları var sınıfına göre güçlü beden çok önemli bir yetenek her türlü savaş girişiminde kullanılıyor toplu saldırı ws lonca savaşında ihtiyacı karşılaya biliyor AMA öfke varmı hiç herkesi kaçırır eğer master yaptıysanız kimse cesaret edemez ws etse bile kim hangi karakter durdurabilir ninja istediği kadar hızlı vursun ne yapabilir.kütü tarafı zor doluyor olması

4. En Zevkli SURA
(tercih edilmesinin genel sebebi beceri kitaplarının ucuz ve bol bulunması silahlarının bol bulunabilmesi kötü tarafları kendine ait silah bulunmaması bazı büyülerin gerçekten komik olması ws yaparken herzaman komiğime gedenkısmı yeteneklerinden bir tanesinde havada takla atması bazen kendimize gülürüyoruz ben oynarken çok dalga geçtiler bir kişi bana şöyle dedi --senin bu surandan çok iyi sirk maymunu olur takla atıyor peki ip cambazlığı da yapa biliyormu gerçekten o çarı bırakma nedenim oldu.
evlenmeye gelince bayan şamana bir bakın bir de bayan suraya falcı teyzeyle evlenmeyi tercih ederdim en azından karma muskasını bedavaya getirirdik dimi ama.

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BUNLAR KENDİ FİKİRLERİMDİR FARKLI DÜŞÜNENELER OLABİLİR LÜTFEN SAYGI DUYALIM KÜFÜR MESAJLARI YAZMAYALIM KENDİ FİKİRLERİNİZİ SİZLERDE YAZIN BEKLİYORUM YANLIŞ DÜŞÜNDÜKLERİMİ SİZİN FİKİRLERİNİZLE KARŞILAŞTIRIP YENİ KONUYU YENİDEN DETAYLI OLARAK ELE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YARDIMLARINIZI BEKLERİM

BUGÜNE KADAR OYNADIĞIM KARAKTERLER. BUNLARA GÖRE BİLGİM BUKADAR
LÜTFEN SİZLERDE DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZIN YENİ FİKİRLER EDİNELİM
**DÜZELTME**
SURA KARAKTERİNİN KENDİNE AİT SİLAHI YOK DEMİŞTİM KENDİNE AİT 3 SİLAHI OLDUĞUNU ÖĞRENDİM WETEWR arkadaş sayesinde WETEWR tekrar teşekürler SİZLERİNSE EKSİK GÖRDÜKLERİNİZİ YAZMANIZI BEKLİYORUM

Ninja 51 Lwl (devam ediyorum )
Şaman 43 Lwl (Ban yedim Hile kabul ediyorum)
Savaşçı 42 Lwl (Ban yedim Hile kabul ediyorum)
Sura 28 Lwl (bıraktım alay edildim kabullenemedim sildim).

Son düzenleme:

kackaccocuk

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
ben böyle bir alın teriyle hazırlanmış bir şey görmedim.tüm düşünce ve fikirlerini ustaca olmasa da kağıda gü<zel dökmüşsün bu arada kullanmıosan suraı werirn misin bna ltfn çar gitti soyuldu da offfff 47 lewel şaman gitti arkasından ağıt yaktım vala

Konu Sahibi
Konu Sahibi
murathan77

murathan77

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
teşekür ederim kackaccocuk yorumun için senin böyle düşünmen beni mutlu etti aslında yazıyı okuyan herkesten yorum bekliyorum her gün yorum yapılıyormu diye kontrol ediyorum okuyan herkesin yorum yapmasını isterim yanlışlarım var sa daha kişinin faydalanması için düzeltmeleri yapacağım.

kullanmadığım suraya gelince o karakteri sildim yerine ninjayı oluşturdum. malesef vermem mümkün olmayacak birisinin işine yarayabileceğini düşünemedim kusura bakma

Son düzenleme: