Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kopyala

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,655
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINmakine mühendisi, bir elektrik mühendisi ve bir de bilgisayar mühendisi binmisler bir arabaya gidiyolar. Yolun yarisina geldiklerinde araba bozuluyor ve makine mühendisi 'ben hallederim' deyip yatiyor arabanin altina, bi kaç yere çekiç vuruyo, vida sikiyo falan, biniyorlar arabaya, hala bozuk.
Bu sefer elektrik mühendisi hemen atliyo, 'bana birakin' diye. Kablolari kontrol ediyo, elektrik aksamina bakiyo, biniyolar arabaya ama tik yok gene.
Makina ve elektrik mühendisi bilgisayar mühendisine dönüyorlar. siranin kendisine geldigini anlayan bilgisayar mühendisi: -eee..sey...arabadan çikip bi daha girsek?
Bu sirada elemanlarla ilgili gözlemlerini sürdüren endüstri mühendisi, etüd çalismalari sonucunda her üç elemanin da verimsiz çalistigina kanaat getirerek üçünü de arabadan indirir ve direksiyona geçerek digerlerine arabayi ittirir.
 
Üst