Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Deneme

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,655
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINBüyük bir sanayici, eski okul arkadaslarindan birinden söyle bir mektup almisti: Sevgili dostum, beraber geçirdigimiz tatli günlerin hatirasina hürmeten, oglum Ali'ye fabrikada bir is verecegini ve...

Sanayici mektuba hemen su cevabi gönderdi. Sayin Ahmet Bey, beraber geçirdigimiz günleri ben de unutamam. Fakat ne yazik ki fabrikamda simdilik bos bir yer olmadigi için...

Eski arkadasin ikinci mektubu: Geçen mektubumda bir teferruattan bahsetmeyi unutmusum. Oglum ise girerken kendisine miras kalan 500 milyar lirayi da sermaye olarak size vermek kararindadir.

Ikinci cevap: Sevgili dostum. Oglunuzu bagrimiza basmaya haziriz. Derhal bana gönder. Lisede ne yaman bir çocuktun, hatirliyorsun degil mi?

Üçüncü ve son mektup: Düzeltme 1. Oglumun hiç sermayesi yoktur. 2. Zaten benim oglum yoktur. 3. Senin yine okuldaki gibi olup olmadigini ögrenmek istemistim. Ögrendim. Tesekkürler!
 
Üst