• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

çok komik

efee8

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
20
MmoLira
0
DevLira
0

Çocuk: Baba koşş güzel bir oyun buldum.
Baba: Neymiş o oyunun adı?
Çocuk: YEDİN2
Baba: Yedin2 mi?Bir bakayım bakalım..
Çocuk: Gel bak..!
Baba: Oğlum sen okuma yazma bilmiyo musun?Orda Metin2 yazıyo!
Çocuk: Hee pardon baba metin2 de birisiyle konuşuyodum da onun adı yedin2 onla karıştırmışım.
Baba: Ah benim akılsız oğlum ahh!Aklın nerelerde anlamadım..
[Baba isyan ederken çocuk metin2.biz forumunu bulur ve hile bölümüne girer.Orda metin2 hilesi olduğunu görünce hemen indirip kurar.Ve hile yapmaya başlar.Çocuk 10 saatten beri metin2 oynamaktadır.Sürekli hile kullandığı için banlanır.Ve hesabına giremez..Ve saatin 12.00 ında birden bir gürültü kopar..]

Çocuk: Babaaa!!!!!Babaa!!!hesabıma girmiyo!!Yardım et!Tam da 37 olcaktım yaa.Çatlak biyalogun görevini yapiodum lan baba!!

Baba: Niye barıyosun bu saatte?Milleti uyandırıyosun.Geç hemen yatağına..!

Çocuk: Yaaa Yaaa..Banane yaaa.Ben hesabıma giremiom kapandı. Ehühühühü.10 saatten beri kasiom ehühühü.Kendi emeklerimle hemde.Hiç hile kullanmadım.

Baba: Yarın hallederiz git yatağına!
[Çocuk babasına inanır ve yatağına girer.24 saat sonra sabah olmuştur.Çocuk hemen babasına gider.]

Çocuk: Babaa..Babaa.Babaaaaa..Lan baba!!!!!!!!!

Baba: Yaa noluyo uykumdan uyandırıyosun beni?

Çocuk: Gel metin2 yi hallet..

Baba: Az sonra hallederim git hadi..

Çocuk: Şimdi hallet yoksa mahallenin serserileriyle Ws yapcam!

Baba: Ne ws si Ws ne çocuğum?

Çocuk: Yok bişi sen anlamazsın.Daha çocuksun..

Baba: Babanla öle konuşma yoksa seni Askeri tırmık +7 ile gebertirim..

Çocuk: Nee baba sen askeri tırmığı nereden biliyosun??

Baba: Valla oğlum sen yattıktan sonra şu oyuna bi girip bakim dedim.Oynadım oynadım çok beğendim gittim madalyon çıkardım.Sattım +7 Askeri tırmık aldım.Ama sonra hile yaptığım için ipne Gm beni banladı!!!!Ehühühühühü oğlummmmmmm yardım ettt gitti 32 lwl char.!!

Çocuk: Eyvahh!Bu Metin2 bağımlılık yapıyomuş demek ki!Neyse baba boşver yarın hallederiz.Git uyu şimdi sen..

Evet arkadaşlar burda sona eriyor..Beğendiyseniz +rep Emeğe saygı..