Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Alacakaranlığın Devamı Yeni Ay

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Summit Entertainment, Alacakaranlık filminin devamı olan Yeni Ay’ın çıkış tarihini 20 Kasım 2009 olarak açıkladı. Bu da demektir ki, Alacakaranlık filminin yönetmeni Catherine Hardwicke’in koltuğuna oturacak olan kişinin 15 Aralık’ta Vancouver’de olması gerekiyor. Yani filmin Mart’ın ortasındaki çekimlerinden 12 hafta öncesindeki hazırlık evresine yetişmeli. Çoğu spekülasyona göre, Hardwicke’in ayrılmasının nedeni setteki uyumdaki sorunmuş, ama kaynaklardan gelen bilgilerse Summit’in yöneticileriyle takvimlerinin uyuşmadığı için gittiği yolunda. “Serinin ikinci filmini çevirir, tabi bunu Alacakaranlıktan daha izlenesi hale getirebilirse.” diyor birisi. “Summit’in bu filmin yönetmeni için bu konulara öncelik vereceği aşikar olacaktır.”
Aslında, basında yer alan haberlere göre, ikinci filmin senaryosunun ilk taslağı belli oldu. Summit Prodüksiyon’un başkanı Erik Feig’in Alacakaranlık’ın ilk haftadaki rekor kiran gise hasilati sonrasi dediği gibi “Elimizdeki ilk senaryo biraz … Filme heyecan katacak şeyler senaryoya dökülememişti. ” İki hafta sonra ise, Summit Melisa Rosenberg’in senaryosundaki gelişmelerin mutlu edici olduğunu söyledi.


İlk açık hafta sonu röportajında EW’ye yaptığı söyleşiler “Jacob ile Bella arasındaki ilişkinin kimyasını Edward ile Bella arasındaki kadar iyi göstermeniz gerekiyor. Ayrıca başka bir konuda da dikkat etmeniz gerekiyor: Kız birisine aşık oluyor ve o ortadan kayboluyor, başka birisine daha aşık oluyor ve ilk çocuk geri dönüyor. Sanki Pearl Harbor filmindeki gibi. Ve bu kesinlikle işe yaramayacaktır.”
Hardwicke ile ya da Hardwicke’siz, Summit’in yolu engellerle dolu. İki farklı kaynağın EW’ye belirttiğine göre, bebek yüzlü Taylor Lautner’e stüdyoları tekrar kiralama konusunda pek de istekli olmadığı söyleniyor. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’ndeki efektleri yapan şirketle anlaşmaya çalışan Summit’in bu işte nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. (Bu konuda Summit’in görüşü ise şu, yeni bir yönetmen olmadan kimseyle anlaşmaya gerek yok.) Ayrıca Summit’in ilgilenmesi gereken bir başka konu ise, Jacob’un ******** klanı için birçok Amerikan Yerlisi bulmak –Ayrıca Summit yönetimi kimilerine göre Hardwicke’in bu konuda yetersizliğinden de sıkıntılı. Ve bütçenin kısmen 50 milyon dolar arttığı söyleniyor– bu miktarın bir çoğu ise İtalya’daki yeni mekanlara ayrılacak gibi duruyor.
Bu yüzden yeni yönetmenimizin kocaman bir baş ağrısı olması bekleniyor? Hazırlık döneminde Chris Weitz’e (Altın Pusula’nın yönetmeni) teklif götürüldüğünü biliyoruz. Aynı zamanda Amerikan Pastasının da Chris&Summit ortaklığıyla çekilmesi, Chris’in koltuğu almasında pay sahibi olabilir. Hollywood’un usta bir ismi “Bu hit bir film olacak. Bu işe adım atan kişi 100 milyon dolarlık gişeyi garantiler. Herkes böyle bir film çekmek ister.” Stüdyo ile ilgili ise şunu diyor: “Sanat için oldukça yüksek bir standartınız olması gerekiyor, film işleri değil, para değil, sanat için.”
 

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Reaksiyon Skoru
120
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0

CrazyAlkan

Twitch.tv/CrazyAlkan
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Katılım
14 Eki 2010
Konular
14,622
Mesajlar
71,915
Reaksiyon Skoru
8,833
Başarım Puanı
678
Yaş
26
MmoLira
31
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 100%
7   0   0
Teşekkürler...
 

[GA]AspiriN

Level 27
TM Üye
Üye
Katılım
8 Haz 2010
Konular
1,464
Mesajlar
24,800
Reaksiyon Skoru
1,642
Başarım Puanı
295
MmoLira
-3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst