Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


TürkMMO'da saygınlık için.........

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Eki 2008
Mesajlar
2,994
Beğeniler
192
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINTurkMMO' sayqıdeğer biri olmak için 14 aLtın kUraL

1-) Bilgisayar başındayım istediğimi yapabilirim diye düşünmeyin.İnsanlara saygılı oLun.En azından gerçek hayatta olabildiğiniz kadar.


2-) Küfür etmeyin.Küfür edenleri uyarın.Forum hariç istediğiniz yerde istediğiniz kadar küfür edebilirsiniz.Ama burası ortak kullanılan bir alan.


3-) Paylaşımlar kaliteli olsun...

4-) Noktalama işaretlerine dikkat edin.Anlaşılan cümleler kurun.


5-) Açılan başlıklara düzqün mesajlar atın örneğin geyik kategorisinde paylaşım için tşkler yazmayın.

6-)İnsanlarla polemiğe girmeyin.Tartışmayın demiyoruz tabii ki tartışacaksınız.Forum bunun için vardır.Tartışma kavgaya dönüştüğü anda yöneticilere başvurun.


7-) İnsanların fikirLerine saygı duyun. Size karşı yapılan eleştrilere kulak asın.


:cool: Unutmayalım ki forumun en saygı değer kullanıcıları insanlara en çok yardım eden en güzel paylaşımları yapan kişilerdir.Bu tip kişileri kendinize örnek alın.(ve kesınlıkle yapılan emeğe saygı duyun kı sızınkıne de saygı duysunlar )
9-) Forumda belli bir seviyeye uLaştığınızı düşünüp diğer insanları küçük düşürmeye çalışmayın.O kişi ne kadar da acemi olsa sizde o yollardan mutlaka geçtiniz.

10-) İnsanları yaşlarına göre rep gücüne göre mesaj sayına göre ve cinsiyetlerine muamele yapmayın.


11-) Forum İçerisinde yönetime yardımcı olun... onlarda bizim gibi insan,bazı detayları gözden kaçırabilirler . Onlara yardımcı olmak Üyenin görevlerinden biridir .


12-) Mesaj yazacağımız her konuyu tamamen okumalı konun ağırlığına göre mesaj yazmalı yada ifade eklemeliyiz . Unutmayalım ki bize komik gelen bir konu başkasını üzebilir o yüzden konuyu tam okuyup tam yorumlayıp tam emin olup ona göre bişeyler yapalım .


13-) Forumun yürümesi için konulan kurallara uyun. Bu tip etik kuralları aklınızdan hiç bir zaman çıkarmayın.Bu kurallar forumdaki her kuraldan önce gelir.


14-) Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar forumda yayınlanmamalıdır ( onun arabası veya bunun yatak odası vs...
:ka19::ka19:
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

KeNji

Level 15
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
14 Mar 2009
Mesajlar
10,331
Beğeniler
1,642
MmoLira
-1
DevLira
0
#4
Ve adam gibi Türkçe kullanın."L" harfini büyük yazmayın her yerde sadece cümle başında bir de özel ismin başında.
 
Üst