Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Céidot Oyun Stüdyoları'nın yeni oyunu Umaykut Online

'Oyun Dünyası' forumunda ĠέήέяąŁ₩άяяїоя™ tarafından 17 Nis 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Elveda Mutluluklar
 1. ĠέήέяąŁ₩άяяїоя™

  ĠέήέяąŁ₩άяяїоя™ Level 6 TM Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Céidot Oyun Stüdyoları tarafından geliştirilen ücretsiz, tarayıcı tabanlı stateji oyunu Umaykut Online (eski adıyla Uluhan), yine Céidot Oyun Stüdyoları tarafından kurulan Türkiye'nin en genç ve dinamik yayıncısı Céidot Gaming Network ile yayına hayatına başlıyor. Céidot Oyun Stüdyoları'nın CGN ve Umaykut Online hakkındaki basın duyurusunu sizlere sunuyoruz:

  CGN YAYIN HAYATINA UMAYKUT İLE BAŞLIYOR!

  Sevgili Türk Oyun Medyası ve Tüm Oyunseverler,

  Türkiye'nin en genç ve dinamik yayıncısı Céidot Gaming Network (CGN), içindeki sonsuz oyun aşkı ile yayın hayatına başlıyor. Üstelik bomba gibi bir oyun eşliğinde: Umaykut Online!

  Céidot Grubu tarafından kurulan ve ilk etapta sadece Céidot ile Céidot XS tarafından geliştirilmiş oyunları yayınlayacak, daha sonra Türk oyun sektörü için devrimsel nitelikte pek çok projeyi hayata geçirecek Céidot Gaming Network hakkında detaylı duyuruları çok yakında yapacağız.

  UMAYKUT ONLINE HUZURLARINIZDA!

  [​IMG]
  Umaykut Online, ya da eski adıyla Uluhan, Céidot XS ekibi tarafından geliştirilmiş tarayıcı tabanlı ve ücretsiz bir strateji oyunudur. Kadim Türk devletleri olan Hunlar, Göktürkler ve Selçuklular ile Türk dünyasını birleştirmek için zorlu ve fantastik bir yolculuğa çıkmaya, tarihin akışını değiştirmeye, ittifaklar kurup politik manevralarla rakiplerinizi diz çöktürmeye hazır mısınız?

  Umaykut Online tüm gizemleri ve eğlenceli dünyası ile sizi bekliyor!

  Başlamak için artk beklemenize gerek yok, ücretsiz oyunumuza katılmak için:

  www.umaykutonline.net
   
 2. DraquLa

  DraquLa Level 5 TM Üye Üye

  0   0   0

  153
  740
  24
  102
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  sağol güzel oyun muş bu
   
Moderatörler: Elveda Mutluluklar

Sosyal Medya