Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Céidot Oyun Stüdyoları'nın yeni oyunu Umaykut Online

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
578
Mesajlar
1,265
Beğeniler
80
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINCéidot Oyun Stüdyoları tarafından geliştirilen ücretsiz, tarayıcı tabanlı stateji oyunu Umaykut Online (eski adıyla Uluhan), yine Céidot Oyun Stüdyoları tarafından kurulan Türkiye'nin en genç ve dinamik yayıncısı Céidot Gaming Network ile yayına hayatına başlıyor. Céidot Oyun Stüdyoları'nın CGN ve Umaykut Online hakkındaki basın duyurusunu sizlere sunuyoruz:

CGN YAYIN HAYATINA UMAYKUT İLE BAŞLIYOR!

Sevgili Türk Oyun Medyası ve Tüm Oyunseverler,

Türkiye'nin en genç ve dinamik yayıncısı Céidot Gaming Network (CGN), içindeki sonsuz oyun aşkı ile yayın hayatına başlıyor. Üstelik bomba gibi bir oyun eşliğinde: Umaykut Online!

Céidot Grubu tarafından kurulan ve ilk etapta sadece Céidot ile Céidot XS tarafından geliştirilmiş oyunları yayınlayacak, daha sonra Türk oyun sektörü için devrimsel nitelikte pek çok projeyi hayata geçirecek Céidot Gaming Network hakkında detaylı duyuruları çok yakında yapacağız.

UMAYKUT ONLINE HUZURLARINIZDA!

Umaykut Online, ya da eski adıyla Uluhan, Céidot XS ekibi tarafından geliştirilmiş tarayıcı tabanlı ve ücretsiz bir strateji oyunudur. Kadim Türk devletleri olan Hunlar, Göktürkler ve Selçuklular ile Türk dünyasını birleştirmek için zorlu ve fantastik bir yolculuğa çıkmaya, tarihin akışını değiştirmeye, ittifaklar kurup politik manevralarla rakiplerinizi diz çöktürmeye hazır mısınız?

Umaykut Online tüm gizemleri ve eğlenceli dünyası ile sizi bekliyor!

Başlamak için artk beklemenize gerek yok, ücretsiz oyunumuza katılmak için:

www.umaykutonline.net
 
Üst