• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Antias ile beraber multiseloctor 4.1 kesin çalışıyor hileye devam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salvolt

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Nis 2009
Mesajlar
3
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINMwetin 2 açıp ıd ve şifreyi girdikten sonra karakter bölümünde duruyoruz.
ilk olarak dosyamızı açıp çalıştırıyoruz.Metin 2 DE var direk weiter e tıkla ver gir.Optionsa basıp 2 şeçeneğide işaretleyip hack neugenerieren yazan butona tıklıyoruz.Sonra 1. şeçeneğe yani Hackseite ye basıp ilk 2,27 3. süne 999999991 yazıp auns a basın 3 ünede en alttakini boş bırakın sonra metin2 çalıştırın.Bu kadar....
Hileye dewam beyler durmak yok....+replerinizi bekliyorum plssss:D
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
S

salvolt

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Nis 2009
Mesajlar
3
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#2
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst