Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sadri Alışık tiyatro ve sinema ödülleri verildi

'Sinema / Tiyatro / Tv' forumunda kralmustafa tarafından 17 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. kralmustafa

  kralmustafa Level 8 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  243
  2,994
  192
  137
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Sadri Alışık tiyatro ve sinema ödülleri verildi

  Bu yıl 14.'sü düzenlenen törende ödül kazanan isimler..

  15.04.2009
  [​IMG]
  14. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri[​IMG] törenle sahiplerine verildi.
  Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde[​IMG] Kerem Alışık ile Berna Laçin'in sunuculuğunu yaptığı törende onur ödüllerini[​IMG] tiyatro dalında Yıldız Kenter[​IMG] sinema dalında ise Türkan Şoray ve Vedat Türkali aldı.
  Tiyatro dalında ''Yılın en başarılı yapımının yönetmeni'' ödülüne[​IMG] İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları'nca sahnelenen ''Maskeliler'' oyunuyla Taner Barlas değer görüldü.
  ''Yılın en başarılı kadın oyuncusu'' ödülü[​IMG] Semaver Kumpanya'da sahnelenen ''Cesaret Ana ve Çocukları'' oyunundaki rolüyle Tilbe Saran'a[​IMG] ''Yılın en başarılı erkek oyuncusu'' ödülü ise İBB Şehir Tiyatroları'nca sahnelenen ''Maskeliler'' oyunundaki rolüyle Mehmet Gürhan ve Levent Üzümcü'ye verildi.
  ''Yardımcı rolde yılın en başarılı kadın oyuncusu'' ödülüne[​IMG] İBB Şehir Tiyatroları'nca sahnelenen ''Kırmızı Pazartesi'' oyunundaki rolüyle Mahperi Mertoğlu[​IMG] ''Yardımcı rolde yılın en başarılı erkek oyuncusu'' ödülüne ise Tiyatro Stüdyosu'nda sahnelenen ''Nehrin Solgun Yüzü'' adlı oyundaki rolüyle Kevork Türker layık görüldü.
  ''Müzikal ya da komedi dalında yılın en başarılı erkek oyuncusu'' ödülü[​IMG] Tiyatro Pera'da sahnelenen ''Rahat Yaşamaya Övgü'' oyunundaki rolüyle Levent Öktem'in[​IMG] ''Yılın en başarılı kadın oyuncusu'' ödülü ise Asya Prodüksiyon Tiyatro'da sahnelenen ''Basit Bir Ev Kazası'' oyununda rol alan Günay Karacaoğlu'nun oldu.
  Tiyatro Pera'da sahnelenen ''Rahat Yaşamaya Övgü'' adlı oyundaki rolüyle Erdinç Anaz ''Yardımcı rolde yılın en başarılı erkek oyuncusu''[​IMG] yine aynı oyundaki performansıyla Başak Meşe ise ''Yardımcı rolde yılın en başarılı kadın oyuncusu'' seçildi.
  ''Efes Pilsen Gençlik Özel Ödülü'' ise sahneledikleri ''Albay Kuş'' oyunuyla Tiyatro Adam oyuncularına verildi.
  Sinema dalında ''En iyi erkek oyuncu'' ödülünü ''Devrim Arabaları'' filmindeki rolüyle Taner Birsel[​IMG] Ali Düşenkalkar[​IMG] Halit Ergenç[​IMG] Altan Gördüm[​IMG] Serhat Tutumluer[​IMG] Onur Ünsal ve Selçuk Yöntem paylaşırken[​IMG] ''En iyi kadın oyuncu'' ödülüne ''Issız Adam'' filmindeki performansıyla Melis Birkan değer görüldü.
  ''En iyi yardımcı kadın oyuncu'' ödülü ''Vicdan'' filmindeki rolüyle Tülin Özen'e[​IMG] ''En iyi yardımcı erkek oyuncu'' ödülü ise ''Üç Maymun'' filmindeki rolüyle Ercan Kesal'a sunuldu.

  AA
   
 2. CrazyAlkan

  CrazyAlkan www.Alkan2.com Telefon Numarası Onaylanmış Üye Doğrulanmış Üye Özel Üye Site Yetkilisi Admin VIP Üye Turnuva Organizatörü Yarışma Organizatörü Hosting Yöneticisi

  Ticaret Puanı - 100%
  7   0   0

  14,615
  71,895
  8,790
  641
  Sosyal Medya Uzmanı / Satış Sorumlusu / Editör
  İzmir/Adana
  MmoLira:
  1,960
  MmoLira:
  1,960 (0 Banked)
  Yetkili Mesajı


  Teşekkürler...
   
 3. [GA]AspiriN

  [GA]AspiriN Level 27 TM Üye Üye

  0   0   0

  1,464
  24,800
  1,644
  295
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  Teşekkürler
   

Sosyal Medya