Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Türkiye'yi Pandora'nın Kutusu temsil edecek

'Sinema / Tiyatro / Tv' forumunda kralmustafa tarafından 17 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. kralmustafa

  kralmustafa Level 8 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  243
  2,994
  192
  137
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  [​IMG]

  Türkiye'yi Pandora'nın Kutusu temsil edecek

  12. Uluslararası Uçan Süpürge Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu.

  16.04.2009

  12. Uluslararası Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'nde[​IMG] Uluslararası Film Eleştirmenleri Birliği (FIPRESCI) Ödülü için yarışacak filmler belli oldu. 9 ülkeden 12 filmin katılacağı yarışmalı bölümde[​IMG] Türkiye'yi Yeşim Ustaoğlu'nun ''Pandora'nın Kutusu'' adlı filmi temsil edecek.
  Yapılan açıklamaya göre[​IMG] 7-14 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 12. Uluslararası Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'nin[​IMG] ''Her Biri Ayrı Renk'' adlı bölümünde yer alan 12 film[​IMG] FIPRESCI Ödülü için yarışacak.
  Bu sene Polonya'dan Anita Piotrowska[​IMG] İsveç'ten Leif Joleyve ve Türkiye'den Nil Kural'dan oluşan FIPRESCI jürisi[​IMG] Almanya[​IMG] Amerika[​IMG] Arjantin[​IMG] Hindistan[​IMG][​IMG] Hong Kong[​IMG] Portekiz[​IMG] Rusya ve Türkiye'den katılan filmlerden 1'ini seçecek.
  Ödül alan film[​IMG] 14 Mayıs Perşembe günü festivalin kapanış töreninde açıklanacak ve törenin ardından ücretsiz olarak gösterilecek.
  Yönetmen Yeşim Ustaoğlu'nun imzasını taşıyan ve ''Bilge Olgaç Başarı Ödülü'' sahibi olan ''Pandora'nın Kutusu''[​IMG] festivalde Türkiye adına yarışacak. Yol ve yolculukta kimliği keşfetmek gibi temaları işleyen film[​IMG] kentte geçen gerçekçi bir öyküyle yabancılaşma ve iletişimsizliği anlatıyor.
  Hollanda -TÜRK YÖNETMEN ALMANYA'YI TEMSİL EDECEK-
  Yarışmada[​IMG] Almanya adına 2 film yer alırken[​IMG] Buket Alakuş'un ''Fin Tangosu-Finnish Tango'' adlı filmi Almanya'yı temsil eden filmlerden olacak.
  Geçen yıl Alman Film Ödülleri'nde ''Seyirci Ödülü''nü kucaklayan film[​IMG] Alex adlı genç bir adamın öyküsü etrafında[​IMG] yaşama tutunamayan bir grup insanın çabalarını anlatıyor.
  Yarışmada[​IMG] Almanya adına ayrıca Marie Noelleve ile Peter Sehr'in yönettiği ''Anarşistin Karısı'' adlı yapım yarışacak.
  Festivalde[​IMG] ABD'den genç yönetmen Marianna Palka'nın ''İyi Mal'' ve Nina Paley'nin ''Sita Şarkı Söylüyor'' adlı filmleri de yarışmaya katılacak.


  AA:m08:
   
 2. CrazyAlkan

  CrazyAlkan www.Alkan2.com Telefon Numarası Onaylanmış Üye Doğrulanmış Üye Özel Üye Site Yetkilisi Admin VIP Üye Turnuva Organizatörü Yarışma Organizatörü Hosting Yöneticisi

  Ticaret Puanı - 100%
  7   0   0

  14,615
  71,894
  8,787
  641
  Sosyal Medya Uzmanı / Satış Sorumlusu / Editör
  İzmir/Adana
  MmoLira:
  1,955
  MmoLira:
  1,955 (0 Banked)
  Yetkili Mesajı


  Teşekkürler...
   
 3. [GA]AspiriN

  [GA]AspiriN Level 27 TM Üye Üye

  0   0   0

  1,464
  24,800
  1,644
  295
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  Teşekkürler
   

Sosyal Medya