Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


 1. Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  Avast Antivirus İndir

  Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Flood!

'Metin2 Hileleri' forumunda oğuzhan431 tarafından 15 Nis 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. oğuzhan431

  oğuzhan431 Level 3 TM Üye Üye

  0   0   0

  37
  182
  15
  82
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Arkadaşlar flood bir konuya 3 den fazla mesaj yazmak demektir.Aksi taktirde siteye zarar gelir.Özellikle bilmeyenler için söylüyorum.Bu konunun sabitlenip kilitlenmesini istiyorum.

  Konu sabit pls! Sabitlendikten sonra da kilit pls:cool:
   
 2. KeNji

  KeNji Level 15

  0   0   0

  1,476
  10,331
  1,646
  273
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  Bunu biz de yapabiliriz zaten olması laızm forum bölümünde burası hile bölümü zaten flood yaparlarsa mesajı sileriz yinede paylaştığın için saol.Konu kilitliyorum.
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Sosyal Medya