• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Be...da...va...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SW3RL4N

Level 4
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
31 Mar 2009
Mesajlar
286
Beğeniler
17
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINBe...da....va...
Kasıos
çalıos
hile yapıos
pvp açıos
metinoss

be...da...va
soyuyos
alıos
göbek atıos
para vermios
adioss
 

RapBoy!

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
24 Mar 2009
Mesajlar
32
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#2
Konu lütfen kapatılsın Türkçemizi katleden bir reklama nasıl olurda bu denli itibar gösterirsiniz anlamıyorum lütfen konu edittt plsss ......!!!!!!!!! :mad::mad::mad:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst