Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İşte o toplantının ayrıntıları

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,839
Reaksiyon Skoru
1,474
Başarım Puanı
403
MmoLira
241
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Beşiktaş’ın hocası Mustafa Denizli, Bursaspor hakkında futbolcularıyla iki günde iki ayrı toplantı yaptı


Beşiktaş'ın hocası Mustafa Denizli, Bursaspor hakkında futbolcularıyla iki günde iki ayrı toplantı yaptı. Yeşil-beyazlıların dişli bir rakip olduğunu belirten Denizli, bu konuda çok dikkatli olmalarını istedi

Ligde lider Sivasspor'u bir puanla geriden takip eden Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor ile bu hafta oynayacakları karşılaşmayla ilgili olarak futbolcularıyla, önceki gün ve dün olmak üzere iki ayrı toplantı yaptı.

Siyah-beyazlı teknik adam, yeşil-beyazlıların enteresan bir takım olduğunu belirterek, ne yapacaklarını daha önceden kestiremediklerini söyledi. Kocaelispor karşısında alınan üç puanın geride kaldığını, artık ileriye bakmak zorunda olduklarını ifade eden Mustafa hocanın oyuncularına şunları söylediği öğrenildi:

"Önümüzde Bursaspor maçı var. Rakibimiz, kendine önümüzdeki sezon için Avrupa'ya gitme hedefi belirlemiş. Bu nedenle bizi yenmek için ellerinden geleni yapacaktır. Çok dikkat edilmesi gereken bir ekip. Mağlup durumdayken bile maçı çevirebilecek isimlere sahipler. Her ne kadar takım olarak fazla etkili gözükmeseler de, bireysel olarak bizi zor durumda bırakacak oyuncuları var."

Bursaspor ile daha detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde yapacağı toplantılarda futbolcularına ileteceğini söyleyen Denizli, "Rakibin bazı kasetlerini sizlere izleteceğim. Ama en önemlisi, 1-0'dan 2-1 galip geldikleri Fenerbahçe maçını hep beraber seyredeceğiz. O maçtaki Bursaspor'u ezberlemenizi istiyorum" diye konuştuğu belirtildi.
 
Üst