Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Legend III+Plus Download+Resımlı Anlatım :)

CrayzTurk

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
11 Şub 2009
Konular
463
Mesajlar
2,249
Beğeniler
172
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINMerhaba arkadaşlar..

Silkroad online Legend III + PLuS Dowload etme yöntemini size göstermek istedim,kesinlikle alıntı değildir,tamamen kendim tasarladım.

Başlayalım.

Arkadaşlar bildiğimiz gibi dowload'ı hızlandıran ve elektrikler kesildiğinde,internet kesildiğinde veya bilgisayarınız reset attığında kaldığımız yerden devam etmemizi sağlayan programlar var.Bunların en bilineni kuşkusuz Flashget'dir.Ama Flashget'den daha iyi bir program var.İlk önce Orbit'imizi indirelim.

Orbit Downloader, zengin medya indiricisidir: Görüntü, müzik ve daha çoğu indirir. Pandora,YouTube,Yahoo,Myspace,Dailymotion,RapidShareBu siteye giriş yaptıktan sonra üstte sarı kutu içinde ''Dowload Now'' yazısına tıklayalım,Çıkacak olan sayfada yine sarı kutu içinde ''Dowload Now'' yazacak,ona tıklayarak indirme işlemine başlayalım.

İndirme işi bittikten sonra Orbit'i kuralım.Kurulum bitince orbit otomatik olarak açılacaktır,Siz Orbit'i aşağı pencere sırasına almak yerine X işaretine tıklayarak kapatınız.Orbit masaüstünde değil saatin yanında aşağıya dönük bir ok işaretinde olacaktır.Onu ellemiyelim.

Şimdi Silkroad Online Legend III + PLuS'u indirme işlemine başlayalım.


JOYMAX.COM - Global Hub of Fun :: SilkroadOnline

Sitesine giriş yapalım.Sitenin üstündeki hareketlerin oluşması için ufak bir setup vericek,setup yaklasık 1mb,dolmasını bekliyelim.Dolması bittikten sonra yapacağımız olayları yazı ile değil,resim ile anlatsam daha yararınıza gider diye düşündüm.


ARKADASLAR RESİMLERİ TAKİP EDİNİZSiteye giriş yaptıktan sonra orjinal siteye girmek için gösterdiğim yere tıklayınız.Silkroad online dowload sitelerini görmek için gösterdiğim yere tıklayınız.Yeşil renk'li yere ID'mizi yazalım.
Mavi renk'li yere ŞİFRE'mizi yazalım
Kırmızı yere tıklayarak LOGİN olalım.Sırada indirme siteleri var.En kolay indirilen site size yeşil renk içinde gösteriğim sitedir.Ben onu kullandım,Sizde kullanabilirsiniz.Dowload Now yazısına tıklayarak oyunu indirmeye başlıyalım.Orbir otomatik olarak karşınıza çıkacaktır.OK tuşuna basarak afk olabiliriz.

İnternet Hızınıza Göre İndirme Süresi

128K = 7SaaT
256K = 5SaaT
512K = 3SaaT
1024 = 1SaaT
2048 = 30 Dakika

Eğer Üyeliğiniz Yoksa

Resim 3'deki yere geliniz.

Resimleri Takip Ediniz

 

sahti112

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Haz 2009
Konular
0
Mesajlar
28
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#2
arkadaşlar ben gunz the dueli arıyorum kurulumu felan resimli anlatım yapcak varsa hemen konuyu açsın
 

tslaz

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Haz 2009
Konular
0
Mesajlar
6
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#4
yaaaaa mep vawr busuru acıom oyunu meplerin yaninda kırmızı crowded yazıyor bılen var sa solesin lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 
Üst