• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Iste size asıl hile yeni !!!

uups

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
BUGUN BİRSEY DENEDİM VE GERCEKLESTİRDİM BUDA TİCARET HİLESİ ADAMA DEDİMKİ +9 KAPLAN PLAKA SATIYOM ODA DEDİKİ KACA BENDE DEDİM KAC VERCEN ODA DEDİ 500 K BİRDE +9 ASLAN PLAKA BENDE TAMAM DEDİM...
O KOYDU BENDE SONRA KABUL E BASTI BENDE DEDİM 50 K KOYMUSUN LAN ODA DEDİ HAYIR 500 K KOYDUM... SONRA TİCARETİ KAPATIP YENİDEN ACTIM
ODA 500 K KOYDU TABİ BİDE ZIRH BENDE +0 ASLAN PLAKA ZIRH KOYDUM ADAM BENİM ZIRHA HİC BAKMADI MAL GİBİ KABUL DİYİNCE +9 VE 500 K SADECE ASLAN PLAKAYA KARSILIK :D DENEYİN OLUYO :l03::l03: ADAMA YAZIK OLDU YHA :(

Konu Sahibi
Konu Sahibi
uups

uups

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
+REP HAKKETTİM DEGİLMİ BEYLER ... YARIN YİNE DENİGECEM +9 KDP İCİN :d A BU ARADA ADAMIN +9 ASLANINI GERİ VERCEM ... :(

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
BUGUN BİRSEY DENEDİM VE GERCEKLESTİRDİM BUDA TİCARET HİLESİ ADAMA DEDİMKİ +9 KAPLAN PLAKA SATIYOM ODA DEDİKİ KACA BENDE DEDİM KAC VERCEN ODA DEDİ 500 K BİRDE +9 ASLAN PLAKA BENDE TAMAM DEDİM...
O KOYDU BENDE SONRA KABUL E BASTI BENDE DEDİM 50 K KOYMUSUN LAN ODA DEDİ HAYIR 500 K KOYDUM... SONRA TİCARETİ KAPATIP YENİDEN ACTIM
ODA 500 K KOYDU TABİ BİDE ZIRH BENDE +0 ASLAN PLAKA ZIRH KOYDUM ADAM BENİM ZIRHA HİC BAKMADI MAL GİBİ KABUL DİYİNCE +9 VE 500 K SADECE ASLAN PLAKAYA KARSILIK :D DENEYİN OLUYO :l03::l03: ADAMA YAZIK OLDU YHA :(
hitaplarımıza dikkat edelim..