Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

ben gülmekten karnım agrıdı okuyun bunu

'Msn Nickleri' forumunda JoJoPaPi tarafından 11 Nis 2009 tarihinde açılan konu

1. JoJoPaPi

JoJoPaPi Level 8 TM Üye

0   0   0

697
    2,980
    120
    175
    MmoLira:
    0
    MmoLira:
    0 (0 Banked)

TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Tanrıdan bir çiçek istedim, o bana bir bahçe verdi. tanrıdan bir ağaç istedim, o bana bir orman verdi. tanrıdan bir salak istedim senin numaranı verdi.
    Gecen gün düsündüm de, evet dedim, ben seviyorum, gercekten seviyorum. umarim sen de seviyorsundur. öyle ya, kim sevmez ki dondurmayi. ben bayiliyorum. ya sen?
    Bu güzellik, bu gülüş, bu zeka, bu akil, hele şu anlam dolu bakan gözlerin büyüsü, allah bütün güzelliklerini bir yerde toplamiş. neyse benden çok bahsettim. senden naber. . .
    Allah'ım kendim için birşey istiyorsam namerdim, anneme güzel bir gelin ver. amin. . . .
    Aya baktım seni gördüm. sana baktım ayi gördüm.
    Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. sen yüzünü cama dayardın, bense popomu dayardım. yoldan geçenler bizi ikiz zannederdi
    Hani bir ruzgar eserde dalgalar kumsala vururya, hani masmavi gokyuzunde bembeyaz kanatlarıyla martılar ucarya, iste o martılar senin kafana sicsin
    Aşk elmayı yemekle başlar. ayvayı yemekle biter. . . .
    Sevgiyi ne gözlerde ara nede sözlerde ara, aski ne sarilmada ara nede öpmede ara sen sadece su verdigim numarayi ara gerisine karisma 0535. . . .
    Ay olmak isterdim, geceni aydinlatmak icin. sevgi olmak isterdim, kalbine gire bilmek icin. ku$ olmak isterdim, kanatlanip kafana sicmak icin!!! ;-)
    Kadinlarin kalbi bir mezar gibidir, giren bir daha geri cikamaz! erkeklerin ise 5***** yildizli hotel gibi, ne giren belli ne cikan!!!!!
    Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja aptal aptal bakan bu salagi niye unuttun
    Bagirsak kurtlari bagirsakta yasarlar bagirmasak ta
    Amerikan üst exremite derneğinin araştirmasina göre mesaj okurken telefonu sağ elde tutanlar geri zekali oluyor.
    hepinize teşekkürler. bi kaç tane daha ekleyelim bunlar da bayağı komik.

fil çıplak adamı görünce ne sormuş?
    -ya sen bu şeyle nasıl nefes alıyorsun?

Bu kedi,iyi kedi, bir kedi,yol kedi,ahmak kedi,oyalamak kedi,için kedi. şimdi baştan sona kedi kelimesini çıkartarak oku.

kız arkadaşım beni aradı ve heyecalan "çabuk bizim eve gel.evde kimse yok" dedi. ben de gittim. haklıydı. evde kimse yoktu.

yağmur üzerine yağdığı herşeyi güzelleştiriyor. çiçekler, ağaçlar ve topra gibi. benim anlamadığım bu yağmur neden hiç senin üzerine yağmamış.

ben bir köpekken ve sen bir çiçek. sana doğru yaklaştım.iyice yanına sokuldum. ve sana duşa aldırdım

(_!_)birinin gö.ü (!)zayıfın gö.ü(_?_)şişmanın gö.ü(_zzz_)yorulmuşun gö.ü (_x_)öp bu gö.ü

gecelerdir aynı şey yüzünden uyuyamıyorum. benim hakkımda nedüşüneceğin artık umurumda bile değil. belki bunu beklemiyordun ama olan oldu. belki bunu söylemek için çok erken ama bence zamanı geldi.sana şimdiye kadar cesaret edemediğim bişeyi sormak zorundayım. çok düşündüm ve soruyorum.senden çok ciddi cevap bekliyorum. sakın alay etme. sence hamam böcekleri terler mi?
    adamın biri forumtr de komedi bölümüne bakıyormuş. çok gülmüş. delikanlı adam bu kadar sırıtır mı len diyen tayyarbabadan dayak yemiş.

♥ TEMELIN EVI YANMIS ODALARI DUZ
    ♥ ADAMIN BIRI WARMIŞ IKINCI DÖNEM KURTARMIŞ!!!!!
    ♥BAŞKALARININ SENI EZMESINE IZIN VERME; EHLIYET AL SEN ONLARI EZ...
    ♥ YAVRU MAYMUN ANNESINE SORAR: -ANNE BIZ NEDEN ÇIRKINIZ? ANNESI CEVAP VERIR: -HALINE ŞÜKRET SEN ŞU MESAJI OKUYANI BIR GÖRSEN!
    ♥ BUGÜN ADAMIN BIRI GEÇ KALMIŞ VE KARŞIDAN GELEN BIRISINE SAAT KAÇ DEMIŞ VE DER DEMEZ BIZIMKININ SAATI KAÇMIŞ E HADI GÜLÜN))
    ♥ 1 DAKIKA IÇINDE TELEFONUNUZ BOZULACAKTIR. ANLAYIŞINIZ IÇIN TEŞEKKÜR EDERIZ.
    ♥ NIYE ÖYLE APTAL APTAL BAKIYORSUN? BENIM BEN CEP TELEFONUN. ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI. BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!
    ♥ BILIYOR MUSUN AZ ÖNCE NE OLDUĞUNU ÇOK IYI BILIYORUM BEN.. NE MI OLDU? TELEFONUNA BU MESAJ GELDI.
    ♥ DIŞLERIN TIPKI YILDIZLAR GIBI SARI VE BIRBIRINDEN O DERECE UZAK. ARADA ONLARI FIRÇALASAN?
    ♥ "2006 YILDIZINA GÖRE; PARA: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR SAĞLIK: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR IŞ: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR SEVGI: YILDIZIN GÜLMEKTEN ÖLÜYOR!!! "
    ♥ "FAZLA DÜŞÜNME BAKMA ÖYLE BÖN BÖN. MESAJ GELDI IŞTE OKUSANA KARDEŞIM.. SANA BIR DE NASIHAT VEREYIM BARI; NE KADAR AZ DÜŞÜNÜRSEN HAYATTA O KADAR BAŞARILI OLURSUN! "
    ♥ SANA SARILMAYI O KADAR ÇOK SEVIYORUM KI. ÇÜNKÜ O SIRADA YÜZÜNE BAKMAM GEREKMIYOR.
    ♥ SEN LIKÖR GIBI TATLI TEKILA GIBI ÇARPICI VISKI GIBI ASIL KONYAK GIBI SICAK ŞAMPANYA GIBI ÖZEL ŞARAP GIBI TUTKULU MALIBU GIBI EGZOTIK KOKTEYL GIBI MUHTEŞEMSIN.
    ♥ BIR KÖPEK ILE BIR ERKEK ARASINDA NE FARK VARDIR? -KÖPEK SADECE HALIYI KIRLETIP MAHVEDER ERKEK ISE TÜM YAŞAMINI MAHVEDER.
    ♥ ŞU ARABA BENIM OLSUN. 5 MILYAR BORCUM OLSUN. SATINCA ÖDERIM.
    ♥ EY BOYDAN YANA FUKARA KALMIŞ INSAN BIRGÜN ÖLÜP TOPRAK OLACAN BIR TOHUM FILIZLENECEK OT OLACAN BIR ÖKÜZ SENI YIYECEK VE SIÇTIĞI BOK OLACAN VE HALA AYNI KALACAN..
    ♥ ELLERIYLE BEYAZ VUCUDUMU ELLEDILER DUDAKLARIYLA EMDILER ATESIYLE YAKTILAR BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN?
    ♥ BU GÜZELLIK BU ZEKA BU AKIL HELE ŞU ANLAM DOLU GÖZLERIN BÜYÜSÜ ALLAH BÜTÜN GÜZELLIKLERI BIR YERDE TOPLAMIŞ.NEYSE KENDIMDEN ÇOK BAHSETTIM EEE SENDEN NABER?
    ♥ NIYE ÖYLE APTAL APTAL BAKIYORSUN? BENIM BEN CEP TELEFONUN. ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI. BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!
    ♥ ASK BITKI ISIMLERIYLE BASLAR HAYVAN ISIMLERIYLE BITER!!!
    ♥ SÜRÜNÜN SÜRÜNÜN ANNENIZDE SÜRÜNSÜN BABANIZDA ÖMÜR BOYU SÜRÜNÜN ARKO KREMLERI...
    ♥ TANRIDAN BIR ÇIÇEK ISTEDIM O BANA BIR BAHÇE VERDI. TANRIDAN BIR AĞAÇ ISTEDIM O BANA BIR ORMAN VERDI. TANRIDAN BIR GEYIK ISTEDIM SENIN NUMARANI VERDI.
    ♥ ADAMIN BIRI YUMURTA KIRMIŞ YUMURTA ONA KÜSMÜŞ!!
    ♥ BULUTLARI PEMBEYE BOYASAK YAĞMUR PEMBE YAĞARMI??
    ♥ CAN BOĞAZDAN GELIR CANAN ÇAY BAHÇESINDEN..
    ♥ BABA DER KI:"OĞLUM MÜJDE SANA IŞ BULDUM." ÇOCUK HEYECANLANIR:"NE IŞI BABA?" BABA CEVAPLAR:"AŞAĞIDAKI BÜFEDE YEDIGÜN VERECEKSIN
    ♥ AMERIKAN ÜROLOJI ÜST KURULUNUN YAPTIĞI BIR ARAŞTIRMA SONUCU aaa HAYATINDA BAŞARISIZ OLAN INSANLAR MESAJLARI OKURKEN TELEFONLARI SAĞ ELLERINDE TUTUYORLAR.
    ♥ GÜLÜ SEVEN DIKENINE KATLANIR KAKTÜS SEVENIN VAY HALINE.
    ♥ BÜTÜN GECE UĞRAŞTIM BIR TÜRLÜ DELINMEDI O KADAR ZORLADIM BANA MISIN DEMEDI SABRET SEVGILIM ŞIMDI OLACAK OOOOHHHHH DELINDI KULAKLARINA TAKABILIRSIN KÜPENI
    ♥ ELLERIYLE BEYAZ VÜCUDUMA ELLEDILER DUDAKLARIYLA EMDILER ATEŞLERIYLE YAKTILAR BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN
    ♥ ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDI BEN DE ARABAMI SATTIM.
    ♥ ÖLÜM KORKUSU SÜREKLI DEĞIL MEZARDA BITEN GEÇICI BIR DUYGUDUR...
    ♥ BITKISEL HAYATA GIRDIM. MAKSAT YEŞILLIK OLSUN.
    ♥ 1960 YILINDA IÇILEN KAHVELERIN HATIRI DOLMUŞTUR. ILGILENENLERE DUYURULUR!
    ♥ DAL RÜZGARI AFFEDER AMA KIRILMIŞTIR BIR KERE.
    ♥ DÜNYA YUVARLAK OZON DELIK. NE SAPIK BIR GEZEGENDE YAŞIYORUZ BE.
    ♥ TARIHTE 16 DEVLET KURMUŞ VE 15 DEVLET BATIRMIŞ BIR MILLETIZ

ek$isozluk ten alıntıdır..
    oglum.lutfen.evinde.don.artik.babanda.bende.biktik .lutfen.biraz.sorumluluklarinin.farkinda.ol.bu.kad ar.sorumsuz.olma.bursada.fazla.kalma.hadi.optum.ho scakal.annen boşluk bırakmayı bilmeyen anne modeli..
    essogluesek niye gelmedin?
    annen.
    - baba ben bugun eve gelmiycem, arkada$larda kaliyorum, kari kiz filan da var anlarsin ya ayip olmasin.
    - tamam, beline hakim ol ******** bey
    -o yanindaki silliklardan vazgecip iki gun annenin yanina gelsen bir yerin mi kuculur?
    -ararim birazdan.
    -anne benim param bitti,babama caktirmadan para yollar misin bana?
    -annen banyoda,daha dun para yolladim. baban.
    -gece telefonu kapali tutucam merak etmeyin.
    -korunmayi unutma.annen
    -abartsaydin anne.
    -oglum burda hava cok guzel,deniz tam senlik,butun arkadaslarin da gelmis zaten yazliga,seni soruyorlar.yaz okulunda dersleri aksatma,calis. annen
    -bana msg atmain.
    -biz datcadayiz suan,bursayi arayip merak etme.istanbul cok sicak digmi.baban ders calissin diyor.
    -zorunuz ne benimle ya!
    -sahile inerken benim deniz gozlugunude getirin
    baba:emret sahip!
    anne-(icerki odadan)ozledim bi yanıma ugra da opeyim.
    bir arkadaşım eski telefon kartını annesine vermiştir ve bundan haberi olmayan bir diğer arkadaş bir gece geç saatte o numaraya mesaj atar:
    "çok moralim bozuk, yalnızım, içiyorum.."
    sorumluluk sahibi anne de bu durumu arkadaşıma diğer bir mesajla bildirir:
    "ahmet diye biri mesaj attı, yalnızmış, içiyormuş. sana neyse bu saatte, zıkkım içsin!!"
    içerde uyuyan bir adet anneden mesaj:
    "müziğin sesini çok açma. sen de yat saat 5"
    anne: bensimdiotobusebiniyorumkapatmamgereksoforkiziyorb izial
    kiz: basustune alirim almasina da su kelime aralarina bosluk yapsan kelime aralarinda 1e bas lutfen
    anne: boyledahacokseyyaziyorumamapekisatirbitinceneyapic am
    kiz: elinin korunu yapcan anne. herife kaza yaptirican. gelince anlatirim. hadi iyi yolculuklar
    anne mesajın sonuna ilk kez smiley koymuştur.
    ben - vayy anne ilerletmişsin olayı
    anne - bi haftadır bunu bulmaya çalışıyorum, sen hep koyuyodun özeniyodum ben de
    2 ekmek al
    baba-yemege bekleyelim mi?
    ben-hayır,geç gelcem siz yiyin
    baba-ama annen ... yaptı hödö zödö yaptı
    ben-yok ben gelmıcem
    baba- zıkkım ye biz oturduk.
    -"anne bu mesaji okuyabiliyosan geldim demektir"
    telefon acilir:
    -ben seni dalga gec diye mi dogurdum essoglessek,ogrendik msj okumayi ne var...
    arkadas ucaktan iner telefonunu acar
    annesinden mesaj: a
    sonra anne aranir "anne nedir o a?"
    "'allaha emanet olun'un a'si o.. anlamadin mi?"
    (anne) - paran var mi? yemek ne yedin? okul nasil? o sakalini kes.
    abla - bidi bidi, şöyledir böyledir.... annem sakallarini kessin diyo!
    baba - besiktasta kuduz kopek varmis birilerini isirmis , seni isirdimi
    ben - hayir baba bufedeyim sosisli yiyoruım
    baba - aman olm dikkat et isirmasin
    ben - olur gorursem soylerim
    yan odada uyuduğu sanılan babadan, "sen sabah erken kalkmican mı uyu artık"
    anne:gumussuyunda bomba patlamis.sana bisey oldugumu?
    cocuk:yok ben hisarustundeyim
    anne:hangi hastanedesin??
    anne- tony ı gezdır gec gelıcez (tony kopegımız oluyor)
    ben- su anda bursadayım 4 saat sonra donucem
    baba- ne ısın var orda???
    ben-kebab yıyorum
    baba-allah belanı
    anne -dıkkatlı kullan
    ben- pekı
    -konser nasil?(baban)
    saat 03:30
    anne: nerdesin?
    mengus: uyumaya çalışıyorum, izninle?
    anne: kim var yanında?
    mengus: sana ne ayol yatsana?
    anne: bak açarım kapını
    mengus: sen evde misin?!?
    anne: tabi ne sandın burda kız ayakkabısı var kimin bunlar.
    mengus: x'in anne
    anne: x kim?
    mengus: sabah konuşsak?
    anne: evet hadi iyi uykular. gürültü yapmayın.
    sms1-nerdesin vardın mı?
    sms2-taksimdeyim baba geldik yani
    sms3-aa boluyu gectiniz mi yani?
    bu gün bizi ziyarete gelicen mi anneler günüm kutlu olacak mı?
    babam: naber nerdesin?
    ben : bi arkadaşın evindeyiz.
    babam : hayırlı işler.
    baba aklı sıra işletecektir... yabancı bir numaradan durmadan çağrı bırakır;
    -kimsin güzelim? derdin varsa ara.
    -beni tanımadın mı? ben ananın kocası.
    -ulan senin... '!^'^+'^++%^&%%&
    -baban ulan baban eşşolueşşek...
    -yavrum nerdesin niye açmıyorsun telefonu?
    -kaç kere telefonunun sesini kapatma dedim değil mi sana ? *
    -o telefonun sesi açılacak!
    o teli yeni almadık mı sarjı nasıl biter (babam telefonumun nükleer enerjiyle çalıştıgını sanmakta)
    - iyi misin oğlum, sesin çıkmadı hiç
    - iyi misin oğlum, sesin çıkmadı hiç (15 dakka sonra)
    - iyi misin oğlum, hiç sesin çıkmadı (20 dakka sonra)
    - iyi misin oğlum, napıyosun (25 dakka sonra)
    akabinde;
    - dirilililiii dirlililii
    - efendim anne
    - oğlum ben beceremiyorum galiba bu mesaj atma işini.. gelmiyo dimi atmaya çalıştıklarım.. öğrenemedim gitti ya..
    - olur anne, zamanla..

Kardeşlerim yorumlarınızı bekliyorum saygılar[​IMG]

Sosyal Medya