• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Metin2 Yeni Patch da Çalışan Multihack Denendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mckocas

Level 3
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
4 Ocak 2009
Konular
44
Mesajlar
128
Beğeniler
2
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
M

mckocas

Level 3
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
4 Ocak 2009
Konular
44
Mesajlar
128
Beğeniler
2
MmoLira
0
DevLira
0
#3
rar şifresi : w w w . m e t i n 2 . t v boşlukları çıkarın doğru rar şifresi bu


Kullanımıda :hileyi metin2 nin bulundugu dosya içine atın metin2 ye giriş yapın ama başla demeyin sonra hileyi açın metin2 DE kalsın (metin2 türkish demeye gerek yok derseniz calısmıo:D) weiter deyip sonra karakter seçme bolumunde başla deyip hileyi güzelce kullanın :D


EMEĞE SAYGI
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst