Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Arkadaşlar Savaşçı Bedensel ve Zihinsel Kılavuz

sagopakajmer

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
4
MmoLira
0
DevLira
0
Her İki Tür Skillede Hp ve Str Yi Eşit Tutun Böylece Benim Gibi 40 Lwlken 52 Lwl Yatırma Şansınız Büyük OLur 2.Bedenselde İlk Olarak Master Hava Kılıcı2.master Öfke 3.Master Kılıççevirme Yapılır Zihinselde İse Eğer Defans İçin İlk Once Güçlü Beden Sonra Ruh Vuruşu Ve Sonra Güçlü Vuruştur Eğer Vuruşa Dayalı Bir Zihinsel İstiyorsak 1.Master Ruh Vuruşu 2.Güçlü Beden 3.İse Güçlü Vuruş Yapılmalıdır.3.Söyleyeceğim İse Para Biriktireceğim Diye Ezik İtemlerle Dolşmayın Hep +7 +8 +9 itemler Almaya Bakın Çünkü Bu Oyunda Paranın Çok Önemi Yoktur Önemli Olan İtemdir.Böylece Mesela;Siz 38 Lwlsiniz Herseyiniz +7 +8 +9 karşınızdaki para biriktirmekle Uğraşıyor Ve 46 lwl İtemleri Çok Düşük +0+1+2 itemleri Var İtemleriniz Sayesinde Hp Sp Krtikli Vb Ozellikler ile Onu Yenersiniz

+rep+rep+rep+rep

+Replerinizi Bkliyorum Herkese Tşkkr Ediorum :ka19:

Bu Dediklerim Kesinlikle İşe Yarıyor:ka19::):p

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3,413
MmoLira
125
DevLira
0
Teşekkürler de birşey diyeceğim.O 46 Lv adam biriktirdiği parayla iyi itemler alırsa rövanş maçı ister:D

pop59

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
31
MmoLira
0
DevLira
0
olum ben sna bunumu sordum ben diom ki adamın biri hem zihinsel oluo hemde bedensel 2 sinede aynı zamnda kullanıo nasi yağıo dıom sen bana ne diosun be kardes