• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Arkadaslar Hilede Son Nokta(Lütfen Okuyun Ve Beni Bulun)

sagopakajmer

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
4
MmoLira
0
DevLira
0
Bu hileyi İsteyenler Tuva veya Anatoliada Bni Bulsun Tuva=Aggemon Anatolia=xXoOsaVasOoX Öncelikle M2Den bir Kişi Bulmalısınız Onun Msnsini Alıp Ona Atmalısınız Ve Programın Nasıl Çalıştığını Oğretmelisiniz.Program Şöyle Çalışıyor Programı Attığınızda Karşınızdakine Dosyaya Girmesini Söyleyin Ve Orda İstediği Parayı Seçmesini Söyleyin Daha Sonra Sonra Attığımız Programda Seu Login Yazan Yere id sini Sua Senha Yazan Yere İse Şifresini Yazıp $Ok$ İşaretine Basmasını Söyleyin Yazdığı İd Ve Şifre Msnden Direk Size Gelecektir Unutmayın=Beni Anatolia Ve Tuvada Bulabilirsiniz Not=İsimlerim Yukarda Yazıyor Unutmayın ki 15 dk filan çara girmemesini söyleyip çarı soyabilirsiniz

Bu Hile İçin Sizden +Repler Bekliyorum Teşekkür Ediyorum

Özelliklede Bjklilerden Ve +60 lwllerden rep Bkliyorum:ka19:

kvppolat2

Level 3
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
15
MmoLira
1
DevLira
0
ArkadaŞim download lİnkİnİ koymamiŞssin ayrica bu hİle bende wardi beende baya İŞ yaptim bunla amaa hİle herzaman İİ degİldİr arkdaslar hİle yardim İÇİn konulmuŞ emek Çalmak İÇİn deĞİl kardeŞ sende lİnkİ koyuncada yenİ bİr lİnk olara kkoy cÜnkÜ dİyer lİnkler kirilmiŞŞ hepsİ okemİ Şİmdİdİen teŞekkÜrler

melakem

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
krdslik inanmayın aynısı bndede var parayı seçiceksiziniz ıd...şifre... yazıcaksınız 0yun ve msn kitlenicek... 0yunda ve msn de facede vea konuştugunuz kişilere ıd... ve şifre gidicek adamda seni soyucak kanmayınnn:ka24: