Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


KingsAge Tanıtım & İnceleme | Herşey Mevcut! (Güncel)

Prodigy

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
18 Mar 2009
Konular
59
Mesajlar
1,747
Reaksiyon Skoru
54
Başarım Puanı
112
Yaş
25
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
TANITIM & İNCELEME

Oyun İnternet Adresi:1) Köyünüz

KingsAge'in başlangıcında, krallığın bir kaç tarlayla çevrili küçük bir köyden ibarettir. Sen onu geliştirerek, krallağının başkenti ve ticaret merkezi olan büyük bir şehir haline getirebilir misin? Bu safalar, bunu nasıl yapabileceğini gösterecek.
2) Kaleniz

Köyünü kalenin içinden geliştirebilirsin. Adım adım orada yeni binalar inşa edebileceksin. Ayrıca, krallığının ihtiyacı olan oldun, taş ve demir gibi hammaddelerin kaynaklarını da buradan geliştirebilirsin.
3) Çevreniz

Köyünün yakınında, diğer oyunculara ait başka krallıklar var. Şartları sağladığında, onlarla ticaret yapabilir veya savaşmaya başlayabilirsin.
4) Kışlanız

Sadık askerlerinizi kışlanızda eğitebilirsiniz. Başlangıçta sacede silahtar üretebilirsin, ancak daha sonra korku saçan kara şovalyeler dahil tüm birimleri eğitebileceksin.
5) Krallığınız

Köyün yakında büyük ve güçlü bir krallık olacak. Bir ticaret merkezi veya şanlı zaverlerin kaynağı haline gelecek. Hepsinden öte senin ismin kendi imparatorluğunun sınırlarının dışında bile duyulacak ve övgü ile anılacak!

Binalar


1) Kale


Kale, köyün kalbidir. Savaşlar sırasında vatandaşların güvenliğini sağlamasının yanında, usta ve inşaatçıların yeni binaları yapmak ve var olanları geliştirmek için hep birlikte çalıştığı yerdir. Daha büyük kale, daha fazla inşaatçının burada çalışabilmesini sağlar. Bunun anlamı binaların daha hızlı inşa edilebilmesidir. Kale 15. seviyeye ulaştığında, binaları yıkabilirsiniz.


2) Oduncu Kampı


Zırhlar ve silahlar için bir yapı malzemesi olarak ihtiyaç duyulsa da: Odun köylerinizin en fazla ihtiyaç duyduğu hammaddedir. Oduncu kampında, çevredeki ağaçlar işlenerek inşaatçıların ve demircinin kullanabileceği hale getirilir. Oduncu kampının geliştirilmesi, odun kesmek için daha fazla işçi çalıştırabilmenizi sağlar.


3) Taş Ocağı


Taş ocağında, devasa kaya parçaları parçalanıp işlenerek taş bloklara dönüştürülür. Bu taş bloklar, bina inşasında veya kışlalarda asker üretiminde kullanılır. Taş ocağını geliştirdiğin ölçüde daha çok taş işçisi çalıştırabilir ve daha hızlı taş blok üretebilirsin.


4) Maden Ocağı


En iyi savaşçılar bile, iyi zırhları ve keskin kılıçları olmadan bir savaşa dayanamazlar. Maden ocağında demir filizi çıkarılarak işlenir. Eğer madeninizi geliştirirseniz, daha fazla işçi çalıştırabilir ve daha hızlı üretim yapabilirsiniz.


5) Depo


Hammadeler; rüzgar ve kötü hava şartlarından korunmaları için depoya saklanırlar. Depoda herzaman yeterince yer olduğu kontrol edilmelidir, aksi halde önemli hammadeler kaybolabilirler. Maalesef hammaddeleriniz yağmacılara karşı güvende değiller. Onları saklamak için ayrıca Gizli Depo yapmalısınız.


6) Gizli Depo


Köylerindeki vatandaşlar her zaman kendi evlerini savunamazlar. Hazinelerini gizli depolarda saklamalarının nedeni budur. Bu gizli depolar, hırsızların ellerinden ve casusların gözlerinden uzak yerlerdir.


7) Değirmen


Alanın verimliliği değirmene bağlıdır. Un, değirmencinin vatandaşlarınızı beslemesini sağlar, öyle ki, krallıkta hiç kimse açlıktan ölmek zorunda kalmaz. Tüm işçileriniz ve askerleriniz beslenmek zorundadır. Bu nedenle sadece besleyebildiğiniz kadar kişi çalıştırabilirsiniz.


8) Kışla


Kışlada, disiplin ve taktik öğretimi için, katı kurallar ve acımasız bir davranış biçimi hüküm sürer. Savaşçılar, krallarına sadakatle hizmet etmek için burada yetiştirilirler. Siz onları,bütün cesaretleriyle sizin saflarınızda olmaktan gurur duyup, mutlu oldukları savaşlara gönderebilirsiniz. Kışlanı geliştirerek, daha modern birimlere sahip olabilirsin.


9) Sur


Güçlü surlar sayesinde vatandaşlarınız aç kurtlardan ve saldıran diğer düşmanlardan korunurlar. Köy savunulacağı zaman surun gücü (kademesine bağlı olarak), köydeki birliklerinizin de gücünü etkiler.


10) Katır Çiftliği


Katır çiftliğinde, senin için birçok eşya taşıyabilecek yeni hayvanlar yetişti. Daha büyük çiftlik yaparsan, daha çok katır yetiştirebilirsin.


11) Market


Market renkli hareketliliklerin yaşandığı yerdir. Uzaklarda ve yakın yerlerde olan satıcılar buraya ticaret yapmaya gelirler. Ana maddeler buradan alınır ve uzun mesafelere gönderilirler. Eşyalar biryerden biryere katırlarla taşınırlar. Katırları ise katır çiftliğinden temin edebilirsin. Marketin ne kadar genişlerse; yapabilceğin ticaret oranı, depolayabileceğin eşyalar artacağından, doğru orantıda artacaktır.


12) Simya Labaratuvarı


Simyagerin mutfağında harikulade şeyler üretilir. Bilgi mücevherini araştırırken, kötü kokulu karışımların yanında, bir çok faydalı şey de bulacaksınız. Laboratuvarınız büyüdükçe, araştırmalarınız daha başarılı olacak.


13) Köşk


Kontlar, krallığınızda sizin adınıza günlük vergilerinizi toplayan sadık vatandaşlarınızdan seçilirler. Eğer yeni bir şehre taşınmaları ve ofis kurmaları gerekirse, yönetim için yeterli miktarda altın paraya ihtiyaçları olur. Altın paralar Darphanede üretilebilir.

14) Darphane


Darphanede altın para basabilirsin. Altın paralar yeni para değer birimi oluşturmak için kullanılırlar. Daha büyük krallıklar, kendilerine bağlı ülkeleri yönetebilmek için daha çok altın paraya ihtiyaç duyarlar.


15) Anıt


Muhteşem bir heykel, şehrin merkezindeki meydanda durur ve şehir halkına sürekli sizin muazzam büyüklüğünüzü hatırlatır. O heykel savaşçılarınızı onurlandırır. Daha güçlü anılar yaratabilmesi için heykel 50% olmalıdır. Ancak bütün diğer binalar inşa edildiğinde ve tamamen geliştirildiklerinde yapılabilir.Üniteler


1) Silahtar


Bir şovalye silahtarı olmadan ne yapar! Fakat silahtarlar, şovalyeleri olmadan da çok faydalı destek birimleridir. Atlarla araları iyidir, çok fazla silahları olmamasına rağmen, atlı birliklere karşı kendilerini koruma becerisine sahiptirler.


2) Muhafız


Muhafızlar sağlam kalkanları ve sarsılmak bilmez onurlarıyla tanınırlar. Krallarını ve insanlarını korumak için korkusuzca bütün düşmanların karşılarında (güçlerine bakmaksızın) dururlar. Muhafızlar yürüyen askerlere karşı uyguladıkları iyi savunmalarıyla bilinirler.


3) Baltacı


Baltacılar savaş alanında savaş çığlıklarını atıp, düşmanlarıyla daha çarpışmadan korku salarak, baltaları deli gibi sallamaya başlarlar. Birkez kendilerini kaptırdıklarında, onları durdurmak mümkün değildir ve saldırma arzuları onları bilinen en dehşet saçan birimlerden biri haline getirir.


4) Okçu


Kartal kadar keskin gözleri ve sivri uçlu oklarıyla, uzak mesafeden ölümcüldürler. Onlar, saldırı veya savunma ordunuzda sizi destekleyebilirler.


5) Casus


Casusların gücü, savaşta yalan söylememeleridir. Ayrıca gecenin karanlığında düşman köylerini gözetlemek için sokulurlar. Daha fazla casus, daha detaylı casusluk raporu hazırlayacaktır.


6) Akıncı


Çok uzak mesafelerden dahi düşmanlar akıncıların dalgalanan sancaklarını görürler. Bu hızlı savaşçılar oldukça deneyimlidirler. Hızlı ve güçlü bir şekilde savaşın ortasına sürebilirler. Eğer hızlı bir şekilde kuşatmalar ve akınlar icra etmek istiyorsanız bu savaşçıları kullanmanız kaçınılmaz olur.7) Kara Şövalye


Kara Şovalyelerin çevresini kötülüğün kokusu sarmıştır. Gören herkese korku ve dehşet saçarlar. Onların tek kelime ettiğini veya isimlerinin zikredildiğini kimse duymamıştır. Hiç bir zaafları yoktur. Ancak maliyetleri aşırı derecede fazladır.


8) Şahmerdan


On adamın gücüyle çelik alnını vuracak bir şahmerdana uzun süre dayanacabilecek duvar yoktur. Fakat ağırlığı çok fazla olduğundan, çok yavaş hareket edebilir.


9) Şahmerdan


Mancınık ölümcül bir tekniğe sahip: Sapanları düşmanlarına en ağır kayaları fırlatabilecek şekilde tasarlanmış. Aynı zamanda binaları da bombalayabilir. Buna rağmen kendini savunamadığı için muhafıza ihtiyaç duyar.

10) Kont


Uzaktan kraliyet bandosunun sesini duyabilir, adınıza köyün yönetimini devralacak kontun işaretini alabilirsiniz. Majestelerinin adıyla tüm köyleri krallığınıza katılmaya ikna eder.BB Kodları

BB-Kodları kullanarak metinlerinizi şekillendirebilirsiniz. Mesela, sözcükleri kalın veya renkli yazabilirsiniz. Bir BB-Kod genellikle bir başlangıç etiketi (örn.) ve bir bitiş etiketini içerir (örn.). Başlangıç ve bitişin arasında olan her şey biçimlendirilir. Oyunda siz, hesap ve ittifak profillerinizde, mesajlarınızda ve forumda BB-Kodları kullanabilirsiniz. Mevcut BB-Kodlarını burada görebilirsiniz:


HTML:
[b]KingsAge[/b]
Görünüm: KingsAge

HTML:
[u]KingsAge[/u]
Görünüm: KingsAge

HTML:
[i]KingsAge[/i]
Görünüm: KingsAge

HTML:
[s]KingsAge[/s]
Görünüm: KingsAge (Üstü Çizgili)

HTML:
[color=red]KingsAge[/color]
Görünüm: KingsAge

HTML:
[size=20]KingsAge[/size]
Görünüm: KingsAge

HTML:
[quote=Autor]KingsAge[/quote]
Görünüm:
Autor' Alıntı:
HTML:
[img]http://s2.kingsage.net/img/overview/main.png[/img]
Görünüm:


HTML:
[url]http://www.www.kingsage.net[/url]
Görünüm:

HTML:
[url=http://board.kingsage.net]KingsAge Forum[/url]
Görünüm:


HTML:
[code][b]Kod şeklinde gözükür[/b][/code]
HTML:
[player]aleni[/player]
İşlevi: Oyuncuyu belirtir.

HTML:
[ally]ŞAMAN[/ally]
İşlevi: Klanı belirtir.

HTML:
[village]511|500[/village]
İşlevi: Köyü belirtir.

HTML:
» KingsAge
Görünüm:
KingsAge

BB-Kodlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için adresine giriniz...
 
Son düzenleme:

кσηтєѕ

Level 5
TM Üye
Üye
Katılım
5 Nis 2009
Konular
134
Mesajlar
811
Reaksiyon Skoru
27
Başarım Puanı
107
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler Bende KingsAge'de W5 de 4900 Puanım :)
 

wetewr

Level 6
TM Üye
Katılım
19 Mar 2009
Konular
300
Mesajlar
1,155
Reaksiyon Skoru
58
Başarım Puanı
153
MmoLira
6
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Bravo çok uğraşmışsın belli + Rp imi verdim..
 

cdef436

Level 2
Üye
Katılım
31 Tem 2009
Konular
8
Mesajlar
65
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
50
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
VERY GOODThis article is about historical/cultural Tibet. For the administrative region of the People's Republic of China, see Tibet Autonomous Region. For other uses, see Tibet (disambiguation). ,
 

SevimliKurT

Level 1
Üye
Katılım
8 Ağu 2009
Konular
0
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
44
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
bilgilendiröme için sağol ama bunları ilk baştan bakmıştım forumu yeni gördüm vede bi girmek isterin emege saygı

w6 oynuyorum SAGO KLANIN yöneticilerindenim
257.710 puanım var 35 de köyüm var oynayan arkadaşlara başarılar
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst